161.FK Příbram211215

Zprávy

• Brno vyhrálo poprvé po osmi kolech, odnesl to Liberec

25/02/2017 | Reportáže
      Brněnští fotbalisté se po osmikolovém půstu dočkali první výhry. V domácím zápase s Libercem se o ni postaral deset minut před koncem přesnou hlavičkou Jakub Řezníček. Hosté potvrdili, že mají nejhorší útok v lize, a prohráli venku počtvrté za sebou.
    • Brněnský Zavadil je zpátky - uzdravený a s plány na další sezony

19/02/2017 | Aktuální zprávy
      První zápas ligového jara v Teplicích byl pikantní pro brněnského kapitána Pavla Zavadila. Osmatřicetiletý fotbalista se vrátil do základní sestavy právě v místech, kde se jeho kariéra před necelým rokem málem zastavila nadobro. Zavadil v sobotu výrazně pomohl Zbrojovce k cenné remíze 1:1 a končit ani zdaleka nechce.
    • Zbrojovka vyztužila post stopera. Ze Slovenska přichází Pavlík

06/01/2017 | Aktuální zprávy
      Obranu Brna posílil Petr Pavlík. Devětadvacetiletý stoper se zkušenostmi z Turecka přišel do klubu jako volný hráč z Myjavy, která odstoupila ze slovenské ligy. Se Zbrojovkou podepsal smlouvu na dva a půl roku. Brněnský celek navíc zkouší slovenského obránce Filipa Lukšíka a řeckého křídelního útočníka Dimitriose Popovice.
    • Posila pro Teplice! Z Brna získaly záložníka Hyčku

30/12/2016 | Aktuální zprávy
      Teplice ulovily z Brna univerzála Aloise Hyčku. Šestadvacetiletý krajní záložník či obránce po absolvování zdravotních testů v severočeském klubu podepíše smlouvu na dva a půl roku.
    • Zbrojovka pod lupou: Fantóm Škoda na vše nestačil, klub vyhlíží posily

22/12/2016 | Aktuální zprávy
      Hodně špatný podzim má za sebou brněnská Zbrojovka, jež chtěla bavit fanoušky ofenzivní hrou. Snaha se Jihomoravanům upřít rozhodně nedala, ale chyběly tomu výsledky. I proto je tradiční klubu až čtrnáctý a na jaře ho čeká tuhý boj o přežití. Bude u toho i nejlepší střelec týmu Michal Škoda?
    • Zbrojovku Brno posílí Nigerijec Ashiru z Prešova

09/12/2016 | Aktuální zprávy
      Novou posilou Brna se stal nigerijský útočník Musefiu Olasunkanmi Ashiru, do Zbrojovky přichází z Tatranu Prešov. Po podzimu čtrnáctý klub ePojisteni.cz ligy naopak opouštějí Matúš Lacko, David Pašek, Stanislav Vávra a Mihailo Jovanovič.
    • Jarní část bude pro nás hodně krušná, tuší Vraštil z Brna

04/12/2016 | Aktuální zprávy
      Obránce Brna Lukáš Vraštil na sebe vzal roli zachránce zápasu, po jeho hlavičce v samém závěru utkání vybojovala Zbrojovka alespoň remízu s nováčkem Karvinou. Velkou spokojenost s bodem ale dvaadvacetiletý stoper neměl. Brňané se zazimovali na čtrnáctém místě tabulky, s náskokem pouhých dvou bodů na předposlední Jihlavu.
    • Devátá remíza v sezoně! Zbrojovka navíc zachránila bod s Karvinou až v závěru

03/12/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Brna remizovali v 16. kole první ligy na domácím trávníku s Karvinou 1:1 a prodloužili svou podzimní výsledkovou mizérii na sedm zápasů bez vítězství. Karvinou poslal do vedení ve 47. minutě Jan Šisler, bod zachránil Brnu gólem v 90. minutě Lukáš Vraštil. Zbrojovka přezimuje na čtrnáctém místě. Naopak nováček z Karviné navázal na svůj úspěch z českého poháru a upevnil si pozici v horní polovině tabulky.
    • Bojovník Zavadil se po sedmi měsících vrátil na ligová kolbiště

28/11/2016 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Brna mají zpět svého kapitána Pavla Zavadila. Po dubnovém zranění kolene sice v osmatřiceti letech zvažoval konec kariéry, ale nakonec se nečekaně rychle uzdravil a po více než sedmi měsících se znovu objevil na hřišti. Prohru 0:2 v Plzni v 15. ligovém kole však odvrátit nedokázal.
    • Plzeň přehrála Brno 2:0 a vede tabulku o čtyři body

27/11/2016 | Reportáže
      Plzeň - Fotbalisté Plzně v 15. kole první ligy porazili doma Brno 2:0 a po polovině soutěže vedou tabulku o čtyři body před druhou Slavií. Úřadující šampioni si tak zajistili titul půlmistra, prodloužili ligovou sérii bez porážky na 11 utkání a před svými diváky vyhráli pošesté za sebou. Góly se o to zasloužili Michael Krmenčík a střídající Michal Ďuriš. Zbrojovka naopak ztratila pošesté v řadě a je čtrnáctá.
    • Cizina je můj velký sen, přiznává Jakub Řezníček. Proč nevyšla Plzeň?

23/11/2016 | Rozhovory
      Patří k hlavním hvězdám Zbrojovky, byť momentálně se nachází ve stínu svého ofenzivního parťáka Michala Škody. Osmadvacetiletý Jakub Řezníček však svému parťákovi úspěch přeje a doufá, že společnými silami vytáhnou Brno nahoru. Jeho dalším přáním je pak zahrát si v cizině. Co dalšího prozradil v rozhovoru pro naše stránky?
    • Škoda z Brna vládne střelcům, po utkání s Příbramí ale nebyl vůbec spokojený

19/11/2016 | Aktuální zprávy
      Sezonu snů zažívá na první pohled brněnský útočník Michal Škoda, který se dvěma sobotními góly do sítě Příbrami dostal s deseti vstřelenými brankami na první místo v pořadí nejlepších ligových kanonýrů. K této metě mu stačilo posledních devět zápasů. V nich vyšel naprázdno pouze jednou. V bratrském duelu proti Slavií, který Brno prohrálo 1:4.
    • Příbram poprvé bodovala venku! V Brně uhrála bod za remízu 2:2

19/11/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Brna remizovali ve 14. ligovém kole s Příbramí 2:2. Dva góly Zbrojovky dal v závěru prvního poločasu Michal Škoda, který se dostal s deseti brankami do čela tabulky kanonýrů. Hosté vedli od 23. minuty po penaltě Tomáše Pilíka, vyrovnávací trefu zaznamenal v 80. minutě Patrik Brandner. Příbram poprvé v sezoně bodovala venku, se sedmi body ale dál zůstává v tabulce poslední. Brno remizovalo už poosmé v ročníku a své čekání na vítězství prodloužilo na pět kol.
    • Fenin trénuje s brněnskou juniorkou. Zvládne další restart?