20/06/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér libereckých hráčů Jindřich Trpišovský se musel smířit s tím, že přišel o útočnou hvězdu Milana Baroše. Bývalý reprezentant se rozhodl pro návrat do mateřského Baníku Ostrava. Trpišovského to však nepřekvapilo. Další ambice klubu se podle něj budou odvíjet od toho, jak se Baroše a další odchody Egona Vůcha, Martina Dúbravky či Tomáše Součka podaří nahradit.
    • Slovan pod lupou: Postup do Evropské ligy i úspěšný boj o kouče

13/06/2017 | Aktuální zprávy
      Další skvělou sezonu z pohledu evropských pohárů za sebou mají fotbalisté Liberce, kteří se na podzim opět dokázali prodrat do základní skupiny Evropské ligy. Tomuto cíli ale podřídili vstup do domácí soutěže, což se odrazilo na celé jejich sezoně. Po podzimu byli dokonce vážně namočeni do sestupových starostí, nakonec ale došli ke středu tabulky. A hlavně udrželi svého úspěšného kouče, kterého jim chtěla sebrat Sparta.
    • Slovan hlásí odchody! Tým opouští Latka s Vůchem, Baroš váhá

30/05/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty Liberce po sezóně opustil obránce Martin Latka, který se s vedením klubu dohodl na ukončení spolupráce. Ve Slovanu už nebudou působit ani stoper Jan Polák a záložník Egon Vůch. Severočeši naopak uplatnili opci na obránce Jana Mikulu a čekají, jak se rozhodne zkušený útočník Milan Baroš.
    • Nechám si to projít hlavou, řekl Baroš o možném konci kariéry

27/05/2017 | Aktuální zprávy
      Nejvýraznější postavou při vítězství Liberce nad Mladou Boleslaví 4:0 ve 30. kole první fotbalové ligy byl severočeský útočník Milan Baroš. Proti klubu, jehož dres v minulé sezoně oblékal, se dvakrát střelecky prosadil a po faulu na něj byl nařízen pokutový kop.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • Rychlý gól Ekpaie přinesl Liberci výhru na Slovácku

20/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce potvrdili zlepšenou formu a v předposledním ligovém kole vyhráli 1:0 na hřišti Slovácka. Jediným gólem o tom rozhodl už ve druhé minutě Ubong Ekpai. Slovan je tak v tabulce po čtvrté výhře z posledních šesti zápasů devátý, Slovácko naopak pošesté za sebou body ztratilo.
    • Spartu dělí po výhře nad Libercem bod od evropských pohárů

07/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty porazili v utkání 27. ligového kola Liberec 1:0. O výhře domácích rozhodl v 54. minutě kapitán David Lafata. Letenský celek si díky němu tři kola před koncem soutěže upevnil třetí místo v tabulce a dělí ho bod od zajištění účasti v kvalifikaci Evropské ligy.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Hradec potřetí za sebou nedal gól, Liberci podlehl 0:1

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 25. kole první ligy s Libercem 0:1 a potřetí za sebou nedali gól. Jedinou branku zápasu dal z penalty v závěru prvního poločasu Milan Kerbr. Východočeský celek tak od předposlední Jihlavy dělí jediný bod a může se na něj dotáhnout i poslední Příbram.
    • Liberec porazil Duklu 3:1 a vzdálil se sestupovému pásmu

16/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce ve 24. kole první ligy doma porazili Duklu 3:1 a udělali důležitý krok k záchraně. Slovan poskočil na jedenácté místo tabulky, kde má šestibodový náskok na předposlední Jihlavu. Pražané prohráli podruhé za sebou a jsou desátí. Zápas v úvodním poločase gólově otevřel domácí Jan Mikula. Po změně stran vyrovnal Nigerijec Peter Olayinka, ale Milan Kerbr v závěru rozhodl o vítězství Severočechů, které ještě pojistil třetím gólem Martin Kouřil.
    • Liberec porazil Karvinou a slaví druhou výhru z posledních 12 kol

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce zvítězili v utkání 22. kola první ligy nad Karvinou 2:0. Domácí poslal do vedení ve čtrnácté minutě jejich nejlepší střelec Daniel Bartl a pojistku přidal v polovině druhé půle Roman Potočný. Slovan dosáhl na teprve druhou výhrou z posledních dvanácti kol a polepšil si v boji o udržení. Nováček z Karviné po předešlé porážce s Plzní podruhé za sebou nebodoval.
    • GÓLPARÁDA: Šuralovy krásné nůžky do sítě Budějovic

27/03/2017 | Aktuální zprávy
      Pohledné trefy nůžkami rozhodně neumí jen sparťan Néstor nebo plzeňský Michael Krmenčík, ale také letenský ofenzivní univerzál Josef Šural. Podívejte se, jak ještě v dresu Liberce perfektně skóroval do sítě Českých Budějovic.
    • Potrestaný hříšník Vůch: Dostal jsem pokutu, kterou jsem přijal

21/03/2017 | Aktuální zprávy
      Liberecký hráč Egon Vůch dostal pokutu v řádu desetitisíců korun za to, že na sociální síti negativně komentoval svou absenci v nominaci na sobotní ligové utkání s pražskou Slavií. Šestadvacetiletý hráč se omluvil fanouškům a zúčastní se tréninků mládežnického výběru Slovanu.
    • Měl by v hodnocení dostat jedenáctku, chválil Trpišovský Kúdelu

20/03/2017 | Aktuální zprávy
      Liberečtí hráči vydřeli remízu 1:1 se Slavií díky bojovnému týmovému nasazení podpořeného dvěma vynikajícími individuálními výkony. Brankář Martin Dúbravka předvedl hned několik velmi dobrých zákroků, stoper Ondřej Kúdela zas skvěle dirigoval slepovanou obranu domácích, která navíc většinu zápasu hrála v netradičním rozestavení.