16FC Vysočina Jihlava252018

Zprávy

• Hradec potřetí za sebou nedal gól, Liberci podlehl 0:1

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 25. kole první ligy s Libercem 0:1 a potřetí za sebou nedali gól. Jedinou branku zápasu dal z penalty v závěru prvního poločasu Milan Kerbr. Východočeský celek tak od předposlední Jihlavy dělí jediný bod a může se na něj dotáhnout i poslední Příbram.
    • Liberec porazil Duklu 3:1 a vzdálil se sestupovému pásmu

16/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce ve 24. kole první ligy doma porazili Duklu 3:1 a udělali důležitý krok k záchraně. Slovan poskočil na jedenácté místo tabulky, kde má šestibodový náskok na předposlední Jihlavu. Pražané prohráli podruhé za sebou a jsou desátí. Zápas v úvodním poločase gólově otevřel domácí Jan Mikula. Po změně stran vyrovnal Nigerijec Peter Olayinka, ale Milan Kerbr v závěru rozhodl o vítězství Severočechů, které ještě pojistil třetím gólem Martin Kouřil.
    • Liberec porazil Karvinou a slaví druhou výhru z posledních 12 kol

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce zvítězili v utkání 22. kola první ligy nad Karvinou 2:0. Domácí poslal do vedení ve čtrnácté minutě jejich nejlepší střelec Daniel Bartl a pojistku přidal v polovině druhé půle Roman Potočný. Slovan dosáhl na teprve druhou výhrou z posledních dvanácti kol a polepšil si v boji o udržení. Nováček z Karviné po předešlé porážce s Plzní podruhé za sebou nebodoval.
    • GÓLPARÁDA: Šuralovy krásné nůžky do sítě Budějovic

27/03/2017 | Aktuální zprávy
      Pohledné trefy nůžkami rozhodně neumí jen sparťan Néstor nebo plzeňský Michael Krmenčík, ale také letenský ofenzivní univerzál Josef Šural. Podívejte se, jak ještě v dresu Liberce perfektně skóroval do sítě Českých Budějovic.
    • Potrestaný hříšník Vůch: Dostal jsem pokutu, kterou jsem přijal

21/03/2017 | Aktuální zprávy
      Liberecký hráč Egon Vůch dostal pokutu v řádu desetitisíců korun za to, že na sociální síti negativně komentoval svou absenci v nominaci na sobotní ligové utkání s pražskou Slavií. Šestadvacetiletý hráč se omluvil fanouškům a zúčastní se tréninků mládežnického výběru Slovanu.
    • Měl by v hodnocení dostat jedenáctku, chválil Trpišovský Kúdelu

20/03/2017 | Aktuální zprávy
      Liberečtí hráči vydřeli remízu 1:1 se Slavií díky bojovnému týmovému nasazení podpořeného dvěma vynikajícími individuálními výkony. Brankář Martin Dúbravka předvedl hned několik velmi dobrých zákroků, stoper Ondřej Kúdela zas skvěle dirigoval slepovanou obranu domácích, která navíc většinu zápasu hrála v netradičním rozestavení.
    • Plzeň udolala Liberec 1:0 a na vedoucí Slavii ztrácí bod

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně udolali ve 20. ligovém kole Liberec 1:0 a po dvou zápasech bez vítězství opět naplno bodovali. Zápas rozhodl ve 44. minutě vlastní gól hostujícího Ondřeje Kúdely. Západočeský obhájce titulu se na druhém místě tabulky přiblížil na rozdíl jednoho bodu k vedoucí Slavii, která hraje v neděli s Teplicemi. Plzeň má k dobru dohrávku na půdě Bohemians 1905. Liberec venku v lize popáté za sebou prohrál a zůstal třináctý s tříbodovým náskokem na sestupové příčky.
    • VIDEODOTAZNÍK: Nejlepší hráč podle Breiteho? Argentinec Riquelme!

01/03/2017 | Aktuální zprávy
      Které jídlo má nejradši liberecký záložník Radim Breite? Jaký je jeho ideál ženské krásy nebo co rád poslouchá za muziku? Nejen to se dozvíte z našeho dalšího VIDEODOTAZNÍKU, v němž na zvídavé otázky odpovídal právě středopolař Slovanu.
    • Brno vyhrálo poprvé po osmi kolech, odnesl to Liberec

25/02/2017 | Reportáže
      Brněnští fotbalisté se po osmikolovém půstu dočkali první výhry. V domácím zápase s Libercem se o ni postaral deset minut před koncem přesnou hlavičkou Jakub Řezníček. Hosté potvrdili, že mají nejhorší útok v lize, a prohráli venku počtvrté za sebou.
    • Oproti loňsku nasbírali Češi v Evropě méně, nejvíc opět přispěla Sparta

24/02/2017 | Aktuální zprávy
      Čtvrteční domácí remíza s Rostovem uzavřela nejen sparťanskou cestu vyřazovacími boji Evropské ligy, ale také působení českých týmů v evropských pohárech v sezoně 2016/2017. V našem souhrnu se zaměříme na to, jak se tuzemským zástupcům dařilo a kolika body přispěli do evropského koeficientu.
    • ZPÁTKY V ČASE: Doškův hattrick za 24 minut proti Zlínu

20/02/2017 | Zpátky v čase
      Jak sázet góly do sítě Zlína by před pondělní dohrávkou 17. kola mohl hráčům Liberce poradit jejich bývalý skvělý útočník a člen Klubu ligových kanonýrů Libor Došek. Vyhlášený střelec se totiž v březnu roku 2004 trefil do sítě "ševců" hned třikrát, na což zavzpomínal v rámci našeho seriálu Zpátky v čase.
    • Kouč Liberce Trpišovský: Těžko se odhaduje, jak rychle se chytneme

17/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Liberce vstoupí do jarní části ligové sezony s cílem vytěžit co nejvíce z úvodních tří kol, aby se brzy dostali z třináctého místa do klidnějších vod tabulky. Vzhledem k radikálním zimním změnám v kádru je ale i pro trenéra Jindřicha Trpišovského těžko odhadnutelné, v jaké formě se jeho tým představí.
    • Záložník Bosančić se vrací do Liberce, upsal se na rok a půl

06/02/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Miloš Bosančić se vrací do Liberce. Osmadvacetiletý srbský fotbalista, který severočeskému celku pomohl v roce 2012 k mistrovskému titulu, podepsal smlouvu na rok a půl s opcí. Slovan o tom informoval na svých internetových stránkách.
    • Trpišovský: Přestupní období je černá můra, hlava mi šrotuje víc než v sezoně