161.FK Příbram211215

Zprávy

• Motivovala nás ztráta Slavie, řekl Hořava o obratu v Karviné

20/03/2017 | Aktuální zprávy
      Gól Tomáše Hořavy vrátil fotbalisty Plzeň zpátky do čela prvoligové tabulky. Záložník Viktorie rozhodl svou trefou v 89. minutě utkání v Karviné a Západočeši se tak znovu dostali o bod před Slavii, která v sobotu ztratila body za remízu v Liberci.
    • Sami vidíme, že nehrajeme jako kapela, připustil plzeňský Bakoš

16/03/2017 | Aktuální zprávy
      Útočník Marek Bakoš připustil, že výkony plzeňských hráčů nejsou na začátku jarní sezony ideální. Viktoria díky jeho gólu i v dnešní dohrávce podzimního 16. ligového kola na hřišti Bohemians 1905 hubené vítězství 1:0 spíše vydřela a po stejném výsledku dosáhla také na své dvě zbylé jarní výhry. I tak se přiblížila v tabulce na bod k vedoucí Slavii.
    • Plzeň v dohrávce zdolala Bohemians a na první Slavii ztrácí bod

15/03/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Plzně v dohrávce 16. ligového kola zvítězili 1:0 na hřišti Bohemians 1905. Úřadující mistr tak z druhého místa po 20 zápasech ztrácí už jen bod na vedoucí Slavii. Utkání v Ďolíčku rozhodl v osmé minutě Marek Bakoš, více šancí však měli Pražané. Ti v domácí soutěži nevyhráli poosmé za sebou a prodloužili čekání na vstřelený gól na 716 minut. V tabulce jim patří dvanácté místo s pětibodovým náskokem na předposlední Jihlavu.
    • Plzeň udolala Liberec 1:0 a na vedoucí Slavii ztrácí bod

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně udolali ve 20. ligovém kole Liberec 1:0 a po dvou zápasech bez vítězství opět naplno bodovali. Zápas rozhodl ve 44. minutě vlastní gól hostujícího Ondřeje Kúdely. Západočeský obhájce titulu se na druhém místě tabulky přiblížil na rozdíl jednoho bodu k vedoucí Slavii, která hraje v neděli s Teplicemi. Plzeň má k dobru dohrávku na půdě Bohemians 1905. Liberec venku v lize popáté za sebou prohrál a zůstal třináctý s tříbodovým náskokem na sestupové příčky.
    • Musíme dát hlavy nahoru. Jeden zápas nic neřeší, nabádá Hromada

06/03/2017 | Aktuální zprávy
      Ani velké množství zkušeností nepomohlo plzeňským hráčům zvládnout šlágr 19. kola na Slavii k lepšímu výsledku než prohře 0:1. Podle záložníka Jakuba Hromady se projevila velká forma Slavie, která získala tři body zaslouženě a na prvním místě tabulky odskočila Viktorii na čtyři body.
    • Pivarník: Spekulace o Vrbově návratu ovlivnily zápas

05/03/2017 | Aktuální zprávy
      Trenéra plzeňských hráčů Romana Pivarníka mrzelo, že se kvůli jedné remíze před týdnem na půdě Zlína začala probírat jeho pozice u týmu. Spekulace o možném návratu kouče Pavla Vrby k západočeskému mužstvu podle něj měly částečně vliv na nedělní ligový šlágr na Slavii, který Pražané vyhráli 1:0 a vedou tabulku už o čtyři body.
    • Na Slavii půjdeme v plné síle, řekl trenér Plzně Pivarník

02/03/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Plzně půjdou do nedělního utkání proti vedoucímu celku první ligy Slavii v plné síle. Trenér Roman Pivarník má podle internetových stránek obhájce titulu, který na druhém místě ztrácí na pražského soupeře jeden bod a má zápas k dobru, k dispozici kompletní kádr včetně uzdraveného záložníka Martina Chriena.
    • Vedoucí Plzeň hrála ve Zlíně bez branek

25/02/2017 | Reportáže
      Ani ligový lídr z Plzně z gólově chudého dnešního programu první fotbalové ligy nevybočil a bezbrankovou remízou na hřišti Zlína nabídl šanci nejbližším pronásledovatelům. Po nevýrazném prvním poločase domácí svého soupeře předčili herním nasazením, neprosadili se ale v koncovce a už ve čtvrtém zápase v řadě vyšli gólově naprázdno.
    • Oproti loňsku nasbírali Češi v Evropě méně, nejvíc opět přispěla Sparta

24/02/2017 | Aktuální zprávy
      Čtvrteční domácí remíza s Rostovem uzavřela nejen sparťanskou cestu vyřazovacími boji Evropské ligy, ale také působení českých týmů v evropských pohárech v sezoně 2016/2017. V našem souhrnu se zaměříme na to, jak se tuzemským zástupcům dařilo a kolika body přispěli do evropského koeficientu.
    • Ivanschitz mohl při premiéře skórovat, sám se na sebe zlobil

19/02/2017 | Aktuální zprávy
      Poměrně vydařenou premiéru v české lize má za sebou bývalý kapitán rakouské reprezentace Andreas Ivanschitz, který pomohl Plzni porazit Příbram 1:0. Mrzelo ho jen to, že neproměnil jednu ze svých dvou šancí, čímž by sobě i spoluhráčům zápas ulehčil. Věří, že příště už bude v zakončení přesnější.
    • Příbram se inspirovala u PSG, řekl po vydřeném triumfu Krmenčík

Reprezentant Michael Krmenčík opět ukázal, že má pro Viktorii Plzeň cenu i jako střídající žolík, když jediným gólem rozhodl úvodní zápas ligového jara s Příbramí. Poslední celek tabulky do té doby velmi dobře bránil a svým výkonem Krmenčíkovi připomínal Paris St. Germain z úterního osmifinále Ligy mistrů s favorizovanou Barcelonou.
    • Zkrat Sparty český fotbal neoslabí, ale musí fandit Šachtaru či AS Řím

17/02/2017 | Aktuální zprávy
      Porážka Sparty na hřišti Rostova a případné vyřazení může být pro český koeficient nepříjemností do dalších sezon, ale v té následující už jedenáctou pozici s vysokou pravděpodobností udrží. I nadále tedy existuje varianta, že by mistr aktuální sezony naskočil do základní skupiny Ligy mistrů už na podzim, ale na to potřebuje úspěch velkoklubů. I to ale úplně neplatí.
    • Máme nejlepší management v lize, tvrdí plzeňský šéf Paclík

16/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Plzně útočí podle majitele klubu Tomáše Paclíka na třetí titul za sebou díky tomu, že mají nejlépe fungující management ze všech ligových klubů. Paclík naznačil, že ostatní celky brzdí roztříštění pravomocí mezi velké množství funkcionářů.
    • Jediným cílem je obhájit titul, řekl před jarem majitel Plzně Paclík

14/02/2017 | Aktuální zprávy
      Jednoznačným cílem fotbalistů Plzně pro jarní část ligové sezony je zisk třetího titulu za sebou. Jiné umístění by bylo po vydařeném podzimu pro klubového majitele Tomáše Paclíka spíše zklamáním. Zároveň si ale uvědomuje, že by v českých podmínkách šlo pro regionální klub o mimořádný úspěch.