161.FK Příbram262125

Zprávy

• Všichni jsme hráli pod své možnosti, připustil po prohře Hušbauer

26/04/2017 | Aktuální zprávy
      Velmi špatný výkon, za který by si slávisté ani nezasloužili postoupit. Tak zhodnotil záložník Josef Hušbauer vyřazení svého týmu v semifinále MOL Cupu po domácí porážce 0:1 se Zlínem. Ačkoli ho promarněná šance na první finále od roku 2002 hodně mrzela, o to více se nyní bude se spoluhráči soustředit na to, aby uhájili dvoubodový náskok v čele ligové tabulky a získali titul.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Slavia po výhře 2:0 na Slovácku vede ligovou tabulku

21/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie Praha zvítězili v předehrávce 25. kola první ligy v Uherském Hradišti nad Slováckem 2:0 a minimálně do neděle se dostali na první místo v tabulce. Vedoucí gól Pražanů vstřelil v 31. minutě nejlepší ligový střelec Milan Škoda, který zaznamenal už patnáctou branku v sezoně. Po změně stran pojistil výhru hostů v 84. minutě Simon Deli. Slavia prodloužila svou úspěšnou sérii už na 21 zápasů bez porážky.
    • Škoda o formě Slavie: Úžasná série, takovou jsem ještě nezažil

17/04/2017 | Aktuální zprávy
      Jedním gólem a asistencí přispěl útočník Milan Škoda k vysoké výhře Slavie 4:0 v dohrávce 24. kola nad Hradcem Králové. V 23. minutě vstřelil z pokutového kopu druhý gól Pražanů, následně připravil premiérovou ligovou trefu pro Ruslana Mingazova. Čtvrt hodiny před koncem navíc obloučkem trefil břevno a do brány míč dorazil Josef Hušbauer.
    • Slávista Švento podstoupil operaci a sezona pro něj skončila

06/04/2017 | Aktuální zprávy
      Defenzivní univerzál pražské Slavie Dušan Švento si už s největší pravděpodobností ve zbytku sezony nezahraje. Jednatřicetiletý slovenský levý obránce či záložník se podrobil artroskopii kolena a čeká ho delší rekonvalescence tak, aby byl fit na další ročník.
    • Mingazov vybojoval na Karavajevovi penaltu, pak se objímali

03/04/2017 | Aktuální zprávy
      Derby mezi Slavií a Spartou ovlivnila kontroverzní penalta, kterou v poslední minutě vybojoval domácí záložník Ruslan Mingazov, a pomohl tak "sešívaným" k vyrovnání na konečných 1:1. Ke kontaktu s bránícím Vjačeslavem Karavajevem podle něj došlo, zároveň si ale sám nebyl jistý, zda se skutečně jednalo o faul na pokutový kop.
    • Slavia remizovala se Spartou a nevyužila šanci jít do čela ligy

02/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie remizovali v pražském derby se Spartou 1:1. V 81. minutě otevřel skóre šlágru 22. ligového kola v Edenu hostující Václav Kadlec, v první minutě nastavení ale srovnal z penalty nejlepší střelec soutěže Milan Škoda.
    • Barák: Všichni táhneme za jeden provaz. Ve Spartě to tak není

30/03/2017 | Rozhovory
      Záložník Slavie Antonín Barák dvakrát skóroval v reprezentačním klání na půdě San Marina a teď věří, že si střeleckou formu přenese i do derby se Spartou. Je mu jasné, že pokud se slávističtí fotbalisté chtějí udržet v kontaktu s vedoucí Plzní, musejí souboj tradičních pražských rivalů vyhrát.
    • Kouč Slavie Šilhavý: Zápas s Plzní? Derby je ještě mnohem víc

29/03/2017 | Rozhovory
      Přestože slávisté mají na druhém místě ligové tabulky o devět bodů víc než třetí Sparta, trenér červeno-bílých Jaroslav Šilhavý se před nedělním derby v roli favorita necítí. Podle něj je pro trápícího se letenského soupeře lepší, že ho čeká zrovna slavný duel pražských rivalů.
    • Je to největší zápas, říká Mešanovič před Spartou. Troufl by si na penaltu?

29/03/2017 | Aktuální zprávy
      Muris Mešanovič před vítěznou brankou v podzimním derby na Spartě neproměnil pokutový kop, v nedělním šlágru pražských rivalů v Edenu by ale na penaltu klidně šel znovu. Při absenci karetně potrestaného Jana Sýkory by slávistický střelec mohl nastoupit v základní sestavě, pokud by se trenér Jaroslav Šilhavý rozhodl postavit dva útočníky.
    • Barák: San Marino hrálo na hraně zákeřnosti, báli jsme se o nohy

27/03/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Antonín Barák dvěma góly a přihrávkou v prvním poločase nasměroval české fotbalisty k drtivé výhře 6:0 v utkání světové kvalifikace na půdě San Marina a vylepšil si bilanci v národním týmu na tři starty a tři branky. K nedělnímu produktivnímu výkonu mu pomohlo i to, že hrál na pozici pod hrotem.
    • Hušbauer: Byl jsem smířený s tím, že se do reprezentace už nepodívám

21/03/2017 | Aktuální zprávy
      Slávistický fotbalista Josef Hušbauer připustil, že už se vnitřně smiřoval s tím, že reprezentace je pro něj uzavřenou kapitolou. O to větší překvapení pro něj bylo, že ho trenér Karel Jarolím v neděli dodatečně povolal k nadcházejícím zápasům s Litvou a v San Marinu. Za reprezentaci může nastoupit poprvé po téměř třech letech.
    • Nesmí nás to poznamenat, řekl po remíze v Liberci Sýkora

19/03/2017 | Aktuální zprávy
      Slavisté poprvé od začátku listopadu zažívají, jaké je to neslavit v ligovém utkání vítězství. Po sedmi výhrách v řadě poprvé ztratili remízou 1:1 v Liberci a mohou přijít o první místo v tabulce. Záložník Jan Sýkora však věří, že to pražský tým negativně nepoznamená a po reprezentační pauze se vrátí na vítěznou vlnu v derby se Spartou.
    • Jarolím nominoval hned pět slávistů i plzeňského Krmenčíka

14/03/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér reprezentace Karel Jarolím povolal k domácímu přípravnému utkání s Litvou a následnému zápasu kvalifikace mistrovství světa na hřišti San Marina jednoho nováčka, záložníka Jakuba Jankta z Udine. Ve dvacetičlenné nominaci nechybí po přestupu do Číny záložník Bořek Dočkal, vrací se klíčový středopolař Vladimír Darida z Herthy. Kouč ještě dodatečně plánuje zařadit do týmu po víkendu další tři hráče.