161.FK Příbram211215

Zprávy

• Hušbauer: Byl jsem smířený s tím, že se do reprezentace už nepodívám

21/03/2017 | Aktuální zprávy
      Slávistický fotbalista Josef Hušbauer připustil, že už se vnitřně smiřoval s tím, že reprezentace je pro něj uzavřenou kapitolou. O to větší překvapení pro něj bylo, že ho trenér Karel Jarolím v neděli dodatečně povolal k nadcházejícím zápasům s Litvou a v San Marinu. Za reprezentaci může nastoupit poprvé po téměř třech letech.
    • Nesmí nás to poznamenat, řekl po remíze v Liberci Sýkora

19/03/2017 | Aktuální zprávy
      Slavisté poprvé od začátku listopadu zažívají, jaké je to neslavit v ligovém utkání vítězství. Po sedmi výhrách v řadě poprvé ztratili remízou 1:1 v Liberci a mohou přijít o první místo v tabulce. Záložník Jan Sýkora však věří, že to pražský tým negativně nepoznamená a po reprezentační pauze se vrátí na vítěznou vlnu v derby se Spartou.
    • Jarolím nominoval hned pět slávistů i plzeňského Krmenčíka

14/03/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér reprezentace Karel Jarolím povolal k domácímu přípravnému utkání s Litvou a následnému zápasu kvalifikace mistrovství světa na hřišti San Marina jednoho nováčka, záložníka Jakuba Jankta z Udine. Ve dvacetičlenné nominaci nechybí po přestupu do Číny záložník Bořek Dočkal, vrací se klíčový středopolař Vladimír Darida z Herthy. Kouč ještě dodatečně plánuje zařadit do týmu po víkendu další tři hráče.
    • Slavia udolala Teplice 2:1 a vede ligu o čtyři body

12/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie ve 20. ligovém kole udolali Teplice 2:1. Domácí poslal do vedení v 25. minutě nejlepší střelec soutěže Milan Škoda, za chvíli srovnal Martin Fillo, ale v 87. minutě rozhodl vlastní gól hostujícího Davida Vaněčka. Pražané navázali na minulou výhru nad mistrovskou Plzní, v lize posedmé za sebou zvítězili a vedou tabulku o čtyři body před Viktorií. Západočeši mají k dobru středeční dohrávku na půdě Bohemians 1905. Třetí Sparta ztrácí na Slavii už devět bodů.
    • Tecl si nemyslí, že by Slavia jeho bývalému klubu nahnala strach

05/03/2017 | Aktuální zprávy
      Pro slávistického útočníka Stanislava Tecla bude dnešní ligový šlágr s Plzní speciální i proto, že na západě Čech v letech 2013 až 2015 působil. Viktoria podle něj bude v Edenu pro Pražany o to nebezpečnějším soupeřem, že v minulém kole ztratila body i vedení v tabulce po remíze 0:0 ve Zlíně.
    • Sýkora před Plzní: Je to zápas jara, rozhodit se nenechám

03/03/2017 | Rozhovory
      V zimě ho mocně lákali šéfové Plzně i Slavie, přičemž on jednoznačně upřednostnil nabídku z Edenu. Úvod jara naznačil, že to od záložníka Jana Sýkory byla trefa do černého. Vždyť zatímco Viktoria se na startu druhé části sezony herně trápí, Pražané vykazují skvělou formu. A právě Sýkora na tom má výraznou zásluhu. Sehraje klíčovou roli i v nedělním megašlágru?
    • Šilhavý: Plzeň je jasně zkušenější, pro nás hraje nadšení a hlad

02/03/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože bookmakeři považují fotbalisty Slavie vzhledem k posledním výsledkům a výkonům před nedělním šlágrem první ligy s Plzní za favorita, trenér Pražanů Jaroslav Šilhavý to tak necítí. Soupeř je podle něj zkušenostmi dál. Věří však, že by na něj mohly platit nadšení a hlad červeno-bílých. Nadcházející duel prvního s druhým týmem tabulky nepovažuje za rozhodující v boji o titul.
    • Pocta pro Slavii! Hráčem měsíce je Sýkora, mezi trenéry dominoval Šilhavý

28/02/2017 | Aktuální zprávy
      Famózní vstup Slavie do jarní části ePojisteni.cz ligy se odrazil i v oblíbené anketě Hráč a Trenér měsíce. Obě kategorie totiž v únoru ovládli právě zástupci červeno-bílých. Za nejlepšího fotbalistu zvolili vybraní novináři záložníka Jana Sýkoru, na poli koučů zvítězil jeho nadřízený Jaroslav Šilhavý.
    • Slavia rozdrtila Příbram 8:1 a poskočila do čela fotbalové ligy

25/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v utkání 18. ligového kola rozdrtili domácí Příbram 8:1 a jen o gól zaostali za ligovým rekordem. Červenobílí si připsali pátou výhru v nejvyšší soutěži po sobě a poprvé od pátého kola sezony 2014/15 vedou tabulku. Za týden přivítají druhou Plzeň, která ztrácí bod, ale má odložený zápas k dobru.
    • Oproti loňsku nasbírali Češi v Evropě méně, nejvíc opět přispěla Sparta

24/02/2017 | Aktuální zprávy
      Čtvrteční domácí remíza s Rostovem uzavřela nejen sparťanskou cestu vyřazovacími boji Evropské ligy, ale také působení českých týmů v evropských pohárech v sezoně 2016/2017. V našem souhrnu se zaměříme na to, jak se tuzemským zástupcům dařilo a kolika body přispěli do evropského koeficientu.
    • Barák: Vztahy v týmu máme skvělé. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal

24/02/2017 | Rozhovory
      Ve 22 letech patří k hvězdám ligové scény, kterou ale brzy opustí. Už v létě se Antonín Barák stane hráčem italského Udine, jenž si ho pojistilo s půlročním předstihem. O svém budoucím zaměstnavateli, rozjeté Slavii i sobotním návratu do Příbrami se nadějný záložník rozmluvil v rozhovoru pro naše stránky.
    • Slávista Škoda se gólově dotáhl na bratra, škádlit se ale nebudou

19/02/2017 | Aktuální zprávy
      Ideální vstup do jarní části sezony prožil útočník Milan Škoda. Jednatřicetiletý reprezentant vstřelil v duelu 17. ligového kola dvě branky a zařídil fotbalistům Slavie domácí výhru 2:0 nad Jihlavou. Navíc se s deseti brankami dotáhl na dva nejlepší kanonýry soutěže - sparťana Davida Lafatu a svého bratra Michala, který působí v Brně.
    • Škoda dvěma góly zařídil Slavii výhru nad Jihlavou

18/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie porazili na úvod jarní části sezony Jihlavu 2:0. Duel 17. ligového kola rozhodl dvěma brankami Milan Škoda, který ve 28. minutě otevřel skóre a v 51. minutě proměnil penaltu. Červenobílí tak pod koučem Jaroslavem Šilhavým neprohráli ani v patnáctém soutěžním utkání a minimálně na dvě hodiny poskočili do čela tabulky, odkud je může opět sesadit Plzeň. Jihlava zůstala předposlední. Zápas začal kvůli problémům s osvětlením o 15 minut později.