161.FK Příbram211215

Zprávy

• Dva povedené centry Zeleného vynesly Jablonci skalp Hradce

14/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce zvítězili v dohrávce 16. ligového kola nad Hradcem Králové 2:1. Domácí rozhodli o výhře góly v 23. a 28. minutě, kdy se po centrech Jaroslava Zeleného prosadili Michal Trávník a Bosňan Mirzad Mehanovič. V 68. minutě snížil Ladislav Martan. Jablonec porazil soupeře v lize popáté za sebou, stejně jako na podzim 2:1 a poskočil na osmé místo tabulky. Hradec prohrál popáté z posledních šesti kol a zůstal čtrnáctý s jednobodovým náskokem na sestupovou patnáctou příčku.
    • Dukla porazila Jablonec 1:0 a doma vyhrála poprvé od září

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Dukly ve 20. kole první ligy porazili Jablonec 1:0 a doma zvítězili poprvé od loňského září, kdy uspěli nad Brnem. Naopak Severočeši na jaře poprvé nebodovali. Utkání na Julisce rozhodl už ve druhé minutě Zinedin Mustedanagič po minele brankáře Romana Valeše.
    • Sparta prohrála v Jablonci a ztrácí na vedoucí Slavii šest bodů

26/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty podlehli v utkání 18. ligového kola v Jablonci 1:3. Letenští v nejvyšší soutěži prohráli po šesti zápasech a na vedoucí tým tabulky Slavii ztrácí už šest a na druhou Plzeň pět bodů. O výhře Severočechů rozhodl dvěma góly v deváté a dvacáté minutě Bosňan Mirzad Mehanovič, v závěru ještě přidal pojistku střídající Ondřej Mihálik. V nastavení snížil z penalty David Lafata. Jablonec porazil Spartu v lize po jedenácti zápasech a posunul se na osmé místo.
    • Jablonec v generálce jen remizoval s druholigovou Vlašimí

11/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalistům Jablonce výsledkově nevyšla generálka na jarní část první ligy. Na půdě druholigové Vlašimi pouze remizovali bez branek a v součtu s finálovou porážkou na portugalském turnaji Atlantic Cup 0:3 s Rijekou podruhé za sebou neskórovali.
    • Hübschman opět viděl kamarády ze Šachtaru a dostal památeční dres

01/02/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože šlo pouze o zápas přípravného turnaje Atlantic Cup v Portugalsku, pro kapitána jabloneckých fotbalistů Tomáše Hübschmana měl úterní duel s Šachtarem Doněck velmi emotivní nádech. Jeho bývalý zaměstnavatel mu oficiálně poděkoval za deset let strávených v ukrajinském celku a kapitán Darijo Srna mu předal památeční dres s číslem 283, které značí počet odehraných utkání v klubu.
    • Jablonec testuje náhradu za Tecla! Zkouší Islanďana Lárussona

25/01/2017 | Aktuální zprávy
      Jablonec by mohl posílit islandský reprezentant Sigurdur Egill Lárusson. Od středy bude v severočeském celku trénovat a bude se dolaďovat jeho případné angažmá. Pětadvacetiletý krajní záložník by v Jablonci mohl nahradit Stanislava Tecla, který má namířeno do Slavie.
    • Jablonec našel náhradu za Hybše! Z Karviné přichází Zelený

23/01/2017 | Aktuální zprávy
      Levý obránce či záložník Jaroslav Zelený se stal třetí zimní posilou jabloneckých fotbalistů. Čtyřiadvacetiletý hráč přestoupil z Karviné a v novém působišti podepsal podle klubového webu smlouvu na tři a půl roku.
    • Možná se do Slovácka jednou vrátím, říká posila Jablonce Diviš

19/01/2017 | Rozhovory
      Stal se nejvýraznější zimní posilou Jablonce, který o něj svedl těžkou bitvu s Mladou Boleslaví, Brnem i Slováckem. Třicetiletý Jaroslav Diviš ale jednoznačně upřednostnil nabídku Severočechů a ve dvou přípravných zápasech dokázal pokaždé skórovat. Vydrží mu střelecká forma až do jarní části ePojisteni.cz ligy?
    • Jablonec pod lupou: Klucký jako Holoubek, dominance v derby i Hübschman na stoperu

18/12/2016 | Aktuální zprávy
      S mnohem skromnějšími plány než loni vstoupil do sezony Jablonec, který už v zimě ukončil nepříliš úspěšnou éru "Galácticos" a vrátil se zpět do modemu regionálního klubu. Tato strategie přinesla zeštíhlení rozpočtu i odchod několika zahraničních hráčů, což po podzimu stačí jen na desáté místo tabulky. Vyškrábou se severočeši na jaře tabulkou výš?
    • Jablonec už kouče nehledá. I na jaře povede tým Klucký!

05/12/2016 | Aktuální zprávy
      Jen den po skončení podzimní části ePojisteni.cz ligy vyřešili v Jablonci otázku hlavního kouče. Z provizorního řešení se stalo řešení trvalé, takže i v jarní části sezony povede tým Zdeněk Klucký. Představenstvo klubu se na tom usneslo na svém pondělním zasedání.
    • Teplice vyhrály nad Jabloncem a slaví druhou domácí výhru

26/11/2016 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic se zbavili nálepky nejhoršího týmu na domácím hřišti a v 15. kole doma porazili Jablonec 1:0. Na Stínadlech tak vyhráli teprve podruhé v sezoně. Jediným gólem se o to v 72. minutě postaral Tomáš Kučera. Tepličtí tak poskočili na šestou příčku, Jablonec zůstává devátý.
    • Jen jsem slíznul smetanu, řekl probuzený střelec Tecl

20/11/2016 | Aktuální zprávy
      Útočník Stanislav Tecl dal podruhé během svého působení v Jablonci v jednom ligovém utkání dvě branky, po vítězství 3:0 nad fotbalisty sousedního Liberce se ale jako hrdina necítil. Byl především rád, že jeho celek v prestižním podještědském derby dominoval a podal nejlepší výkon v sezoně. V závěru zápasu si obnovil lehčí zranění kotníku, věří však, že bude na další duel fit.