16SK Slavia Praha000

Zprávy

• Karviná pod lupou: Nováček překvapil atraktivním stylem hry

14/06/2017 | Aktuální zprávy
      Loni v létě je většina lidí odsoudila k tuhému boji o o přežití, z lehké kořisti se ale vyklubal nebezpečný dravec, který bez milosti zardoudil nejednoho silného protivníka. Řeč je o Karviné, jež je s uplynulým ročníkem maximálně spokojená. Jakou cestou tedy prošla k desátému místu tabulky?
    • Doležal dvěma góly vystřelil Jablonci výhru v Karviné

27/05/2017 | Reportáže
      Rozlučka s premiérovou ligovou sezonou v klubové historii nevyšla Karviné podle představ, když doma prohrála 0:2 s Jabloncem. Severočeši tak bodovali popáté za sebou. O oba góly se postaral Martin Doležal. Jablonec tak obsadil konečné osmé místo, Karviná desáté.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • Bohemians doma porazili Karvinou 2:0 a slaví záchranu

20/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 ve 29. ligovém kole doma porazili nováčka Karvinou 2:0 a zachránili se v nejvyšší soutěži. Pražanům pomohla i porážka Hradce Králové 2:3 na Spartě, po níž Východočeši sestoupili ještě před závěrečným utkáním sezony proti Bohemians. O góly se v Ďolíčku postarali už v první půli Rus Jevgenij Kabajev a Martin Dostál. "Klokani" ukončili sérii porážek, která trvala čtyři zápasy.
    • Sparta v Karviné remizovala a zajistila si pohárovou Evropu

12/05/2017 | Reportáže
      Páteční remíza 1:1 v Karviné fotbalistům Sparty definitivně dala jistotu startu v Evropské lize. Letenští po gólu Michala Kadlece vedli, ale o čtvrtou výhru v řadě pod koučem Petrem Radou je svým prvním ligovým gólem osm minut před koncem připravil střídající Libor Holík. Karviná před vyprodaným stadionem potřetí za sebou neprohrála.
    • Slovácko prodloužilo domácí trápení, jen remizovalo s Karvinou

06/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka pouze remizovali ve 27. ligovém kole s Karvinou 1:1 a prodloužili sérii domácích nevýrazných výsledků. V zápase dvou rozdílných poločasů vstřelil vedoucí branku Slovácka Marek Havlík, po změně stran vyrovnal Mihailo Jovanovič. Svěřenci trenéra Stanislav Levého si připsali už třináctou remízu. Karviná po třech prohrách na hřištích soupeřů dosáhla na bod.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Karviná prohrála v Teplicích 0:1 a nebodovala popáté za sebou

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné ve 25. kole první ligy prohráli v Teplicích gólem Jakuba Hory 0:1 a nebodovali popáté za sebou. Naopak domácí zvítězili ve čtvrtém z posledních pěti utkání a v tabulce ztrácí z pátého místa dál dva body na čtvrtou Mladou Boleslav. Slezský nováček klesl na jedenáctou příčku.
    • Liberec porazil Karvinou a slaví druhou výhru z posledních 12 kol

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce zvítězili v utkání 22. kola první ligy nad Karvinou 2:0. Domácí poslal do vedení ve čtrnácté minutě jejich nejlepší střelec Daniel Bartl a pojistku přidal v polovině druhé půle Roman Potočný. Slovan dosáhl na teprve druhou výhrou z posledních dvanácti kol a polepšil si v boji o udržení. Nováček z Karviné po předešlé porážce s Plzní podruhé za sebou nebodoval.
    • Karviná jede až nad plán! Překoná bodový rekord nováčka z Chebu?

30/03/2017 | Aktuální zprávy
      Produkují ofenzivní fotbal plný šancí, navíc dostatečně podpořený výsledky. Hráči Karviné zkrátka dávají zapomenout na fakt, že jsou v prvoligové vřavě začátečníkem. Místo toho působí jako hladoví predátoři a v tabulce už nasbírali úctyhodných 29 bodů. Kolik jich ale ještě musí přidat, aby se stali nejlepším nováčkem v historii?
    • Hráčem března se stal Hubník, nejlepším trenérem byl Weber

28/03/2017 | Aktuální zprávy
      Poprvé v historii ankety Hráč a trenér měsíce, do které se svými hlasy zapojují vybraná média, se vítězem stává zástupce karvinského klubu, kouč Jozef Weber, jehož Karviná reálně bojuje o pohárové příčky. Za hráče jej pak doplní obránce úřadujícího mistrovského celku z Plzně, Roman Hubník. Defenziva pod jeho vedením inkasovala v březnu pouze třikrát a Západočeši se i díky tomu vrátili na čelo ligové tabulky.
    • Střelec Wágner: Plzeň pro mě stále bude největším favoritem na titul

24/03/2017 | Rozhovory
      Svůj první jarní gól vstřelil v minulém kole důrazný forvard Tomáš Wágner, který se prosadil do sítě Plzně. Tedy týmu, v jehož dresu vstřelil v Champions League veledůležitý gól do sítě CSKA Moskva. Jak na angažmá ve Viktorii vzpomíná, co říká na parádní formu své Karviné a co by chtěl ještě ve fotbale dokázat?
    • Karviná si poradila s Jihlavou a na jaře zatím neprohrála

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné vyhráli ve 20. kole první ligy v Jihlavě 4:2 a na jaře ještě neprohráli. O výhře hostů rozhodli Lukáš Budínský, Pavel Eismann, Filip Panák a Marek Janečka, za domácí se trefili Petr Hronek s Pavlem Dvořákem. Slezanům tak patří šesté místo v tabulce, Vysočina naopak nedokázala využít zaváhání konkurenta v boji o záchranu Hradce Králové a je stále předposlední.