161.FK Příbram211215

Zprávy

• Sparta při Radově premiéře hrála bez branek se Zlínem

17/03/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Sparty v prvním zápase pod vedením nového trenéra Petra Rady uhráli bezbrankovou remízu se Zlínem. Letenský celek, který hrál od 75. minuty přesilovku po vyloučení Róberta Matějova, tak na druhou Plzeň ztrácí sedm a na první Slavii osm bodů. Oba jeho rivalové však mají o zápas méně.
    • Jugas: Sparta se neodmítá, ale teď mám za úkol dostat Zlín do pohárů

16/03/2017 | Rozhovory
      Ve čtyřiadvaceti letech je řízný stoper Jakub Jugas lídrem Zlína, který na jaře bojuje o historickou možnost prodrat se do pohárové Evropy. Aby ovšem byl na této misi úspěšný, musí zlepšit útočnou fázi hry. Ve druhé části sezony totiž Moravané zatím vstřelili pouze jeden gól. Zlepší to v pátečním šlágru na Spartě? A co říká Jugas na to, že ho právě Pražané lanařili v zimě do svých sítí?
    • Zlín v derby remizoval se Slováckem 1:1 a už šest kol nevyhrál

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 20. ligovém kole v moravském derby se Slováckem 1:1. Oba celky tak ukončily svoji jarní sérii bez vstřeleného gólu. Vedoucí branku Slovácka dal v 16. minutě Jan Navrátil, vyrovnávací trefu zaznamenal v 41. minutě Jean-David Beauguel. Zlín už šest kol nevyhrál a může přijít o čtvrté místo v tabulce. Slovácko naopak pošesté za sebou neprohrálo a na jaře i ve čtvrtém duelu remizovalo.
    • Vedoucí Plzeň hrála ve Zlíně bez branek

25/02/2017 | Reportáže
      Ani ligový lídr z Plzně z gólově chudého dnešního programu první fotbalové ligy nevybočil a bezbrankovou remízou na hřišti Zlína nabídl šanci nejbližším pronásledovatelům. Po nevýrazném prvním poločase domácí svého soupeře předčili herním nasazením, neprosadili se ale v koncovce a už ve čtvrtém zápase v řadě vyšli gólově naprázdno.
    • Zkrat Sparty český fotbal neoslabí, ale musí fandit Šachtaru či AS Řím

17/02/2017 | Aktuální zprávy
      Porážka Sparty na hřišti Rostova a případné vyřazení může být pro český koeficient nepříjemností do dalších sezon, ale v té následující už jedenáctou pozici s vysokou pravděpodobností udrží. I nadále tedy existuje varianta, že by mistr aktuální sezony naskočil do základní skupiny Ligy mistrů už na podzim, ale na to potřebuje úspěch velkoklubů. I to ale úplně neplatí.
    • Změna plánu! Zlín i Slovácko si prodlužují pobyt v Turecku

06/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Zlína i Slovácka si kvůli současným špatným podmínkám k přípravě na českých trávnících prodloužili soustředění v Turecku. Zlínští fotbalisté odložili návrat domů z jihu Evropy o tři dny. Tým Slovácka se musel přestěhovat do jiného hotelu a vrátí se až v sobotu, oproti původnímu plánu tedy o týden později.
    • Posily pro Zlín! Smlouvy podepsali Beauguel se Švengrem

23/01/2017 | Aktuální zprávy
      Kádr Zlína posílili francouzský útočník Jean-David Beauguel a brankář Milan Švenger. Čtyřiadvacetiletý Beauguel, který skončil po podzimu v pražské Dukle, uzavřel se čtvrtým celkem ligové tabulky kontrakt na dva roky. Třicetiletý Švenger se domluvil s vedením klubu na roční smlouvě. Oba se už v novém působišti zapojili do přípravy.
    • Rozhodnuto! Zlín odolal milionům a Vukadinoviče do Slavie nepustí

19/01/2017 | Aktuální zprávy
      Jedna dlouhá přestupová sága je definitivně ukončena. Zlínský rychlík Vukadin Vukadinovič do Slavie nepřijde. Vedení čtvrtého celku ePojisteni.cz ligy na mimořádné tiskové konferenci oznámilo, že nevyslyší ani poslední nabídku z Edenu a srbského záložníka nepustí.
    • Zlín už má náhradu za kapitána! Přichází stoper Gajič z Bohemians

10/01/2017 | Aktuální zprávy
      Hráče Zlína posílí místo kapitána Tomáše Hájka, který zamířil do Plzně, srbský stoper Zoran Gajič. Šestadvacetiletý obránce uzavřel s vedením klubu smlouvu na dva a půl roku a už se zapojil do přípravy. Naposledy Gajič působil na podzim v Bohemians 1905, kde mu vypršel kontrakt a stal se volným hráčem.
    • Vytoužená posila pro Plzeň! Ze Zlína přetáhla kapitána Hájka

06/01/2017 | Aktuální zprávy
      Druhou zimní posilou Plzně je Tomáš Hájek, který přestoupil ze Zlína, kde byl kapitánem. Pětadvacetiletý stoper podepsal s Viktorií smlouvu na tři a půl roku. Poprvé se v novém týmu bude hlásit v sobotu. Výši přestupové částky kluby nezveřejnily.
    • Zlín pod lupou: Páníkovu družinu přibrzdil až slabší závěr

11/12/2016 | Aktuální zprávy
      V loňské sezoně se po dlouhých šesti letech vrátili do nejvyšší sotuěže, již tehdy překonali svými výkony mnohá očekávání fotbalových expertů a v roli nováčka dokráčeli na podzim na šesté místo. Po roce Páníkova družina svůj výkon ještě vylepšila a přezimuje na čtvrté pozici zajišťující aktuálně postup do evropských pohárů. Podaří se zlínskému Leicestru dokonat překvapení i na jaře?
    • Dvě poslední prohry nám pokazily podzimní pověst, řekl Jugas

03/12/2016 | Aktuální zprávy
      Se sebevědomím zlínských hráčů pořádně zacloumaly poslední dvě domácí prohry s pražskými týmy Duklou a se Slavií. Čtyřiadvacetiletý stoper "ševců" Jakub Jugas přiznal, že v těchto utkáních kalkuloval se ziskem čtyř bodů. Přepočítal se, na konto Zlína už v podzimní části nenaskočil ani bodík.
    • Slavia deklasovala 4:0 Zlín a přiblížila se na bod Plzni

02/12/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie zvítězili v 16. kole první ligy ve Zlíně 4:0, když o výsledku rozhodli třemi góly v prvním poločase. První dvě branky vstřelil Milan Škoda, po jedné přidali Muris Mešanovič a Jaromír Zmrhal. Slavia prodloužila úspěšnou sérii na 12 ligových zápasů bez porážky, upevnila si druhé místo a na lídra tabulky Plzeň ztrácí jeden bod. Zlín zůstal třetí, ze závěrečných dvou zápasů s pražskými týmy Duklou a Slavií na domácím trávníku nevytěžil ani bod.
    • Zlín doma nečekaně podlehl Dukle a přišel o druhé místo

26/11/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína propásli možnost dostat se na minimálně do neděle na první místo tabulky, když v 15. ligovém kole nečekaně podlehli Dukle 0:1. "Ševci" doma prohráli poprvé po deseti zápasech a klesli na třetí pozici. Pražané díky gólu Petera Olayinky z osmé minuty ukončili sérii šesti utkání bez vítězství.