161.FK Příbram262125

Zprávy

• Zlínský Štípek: Cesta do Evropy už pro nás vede pouze přes pohár

29/04/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Zlína David Štípek vidí po prohře s Mladou Boleslaví 1:2 už jen jedinou cestu do evropských pohárů. Ta vede přes zvládnutý finálový duel MOL Cupu s druholigovou Opavou, protože v lize ztrácí "ševci" pět kol před koncem na čtvrté místo zaručující kvalifikaci Evropské ligy už sedm bodů.
    • Zlínský Jugas: Slavii už někdo musel porazit. Titul jí však přeju

26/04/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Zlína se po dlouhých 47 letech dočkají pohárového finále, neboť v úterý vyřadili největšího favorita Slavii po výhře 1:0 na jejím hřišti. Ukončili tak "sešívanou" sérii 24 soutěžních zápasů v řadě bez porážky. Podle kapitána hostů Jakuba Jugase na to byl jednoduchý recept.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Co nakoplo Zlín? Společná věčeře i klokaní lovec Kopečný

24/04/2017 | Aktuální zprávy
      Zlínský středopolař Miloš Kopečný by byl asi nejraději, pokud by mohl hrát zápasy jen proti Bohemians 1905. "Klokanům" dal totiž své dvě jediné branky v první lize. Na podzim povedenou střelou zpoza vápna přispěl k domácí remíze 1:1 a o víkendu neméně pohledným obloučkem ve dvanácté minutě přes vyběhnutého brankáře Martina Berkovce zařídil "ševcům" úvodním gólem výhru 2:0 v Ďolíčku.
    • Zlín porazil Bohemians 2:0 a slaví první výhru po deseti kolech

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína zvítězili v utkání 25. kola první ligy na půdě Bohemians 1905 2:0. Ve dvanácté minutě otevřel skóre Miloš Kopečný a ve třetí minutě nastavení přidal pojistku Robert Bartolomeu. "Ševci" vyhráli poprvé po deseti kolech a zůstali v tabulce šestí se ztrátou čtyř bodů na čtvrtou Mladou Boleslav. Bohemians ve třetím utkáním pod trenérem Martinem Haškem poprvé nebodovali a na třináctém místě mají pětibodový náskok na sestupovou příčku.
    • Vedení podrželo kouče! Páník i přes neúspěšnou sérii ve Zlíně zůstává

18/04/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér Bohumil Páník i celý realizační tým Zlína zůstávají i po deseti zápasech bez vítězství ve svých funkcích. Rozhodlo o tom úterní několikahodinové mimořádné zasedání vedení klubu, které se sešlo po sobotní domácí prohře 0:2 v přímém duelu o páté místo s Teplicemi.
    • Leží na nás deka, prostě zmar, posteskl si zlínský Pazdera

17/04/2017 | Aktuální zprávy
      Obránce Zlína Lukáš Pazdera prožívá s celým týmem už druhým rokem jarní výsledkovou krizi. Po slibném vstupu do sezony se "ševci" opět trápí a po porážce 0:2 s Teplicemi čekají na ligovou výhru už deset kol. Podle Pazdery tým doplácí na to, že inkasuje jako první.
    • Rána pro Zlín! Diop si zlomil lícní kost, sezona pro něj skončila

10/04/2017 | Aktuální zprávy
      Zlínský Dame Diop má zlomenou lícní kost a čeká jej operace, po níž už do této sezony nezasáhne. Čtyřiadvacetiletý senegalský útočník utrpěl zranění v nedělním ligovém utkání v Jablonci (0:2). V 73. minutě se srazil s domácím obráncem Martinek Hanouskem a v bezvědomí byl převezen do nemocnice.
    • Hradec Králové zvítězil ve Zlíně 3:1 a má první jarní výhru

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové ve 22. kole první ligy zvítězili ve Zlíně 3:1 a naplno bodovali poprvé po sedmi zápasech. Východočeský nováček zůstal v tabulce čtrnáctý a předposlední Jihlavě se vzdálil na čtyři body. Pátý Zlín prodloužil sérii bez výhry na osm utkání.
    • Sparta při Radově premiéře hrála bez branek se Zlínem

17/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty v prvním zápase pod vedením nového trenéra Petra Rady uhráli bezbrankovou remízu se Zlínem. Letenský celek, který hrál od 75. minuty přesilovku po vyloučení Róberta Matějova, tak na druhou Plzeň ztrácí sedm a na první Slavii osm bodů. Oba jeho rivalové však mají o zápas méně.
    • Jugas: Sparta se neodmítá, ale teď mám za úkol dostat Zlín do pohárů

16/03/2017 | Rozhovory
      Ve čtyřiadvaceti letech je řízný stoper Jakub Jugas lídrem Zlína, který na jaře bojuje o historickou možnost prodrat se do pohárové Evropy. Aby ovšem byl na této misi úspěšný, musí zlepšit útočnou fázi hry. Ve druhé části sezony totiž Moravané zatím vstřelili pouze jeden gól. Zlepší to v pátečním šlágru na Spartě? A co říká Jugas na to, že ho právě Pražané lanařili v zimě do svých sítí?
    • Zlín v derby remizoval se Slováckem 1:1 a už šest kol nevyhrál

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 20. ligovém kole v moravském derby se Slováckem 1:1. Oba celky tak ukončily svoji jarní sérii bez vstřeleného gólu. Vedoucí branku Slovácka dal v 16. minutě Jan Navrátil, vyrovnávací trefu zaznamenal v 41. minutě Jean-David Beauguel. Zlín už šest kol nevyhrál a může přijít o čtvrté místo v tabulce. Slovácko naopak pošesté za sebou neprohrálo a na jaře i ve čtvrtém duelu remizovalo.
    • Vedoucí Plzeň hrála ve Zlíně bez branek

25/02/2017 | Reportáže
      Ani ligový lídr z Plzně z gólově chudého dnešního programu první fotbalové ligy nevybočil a bezbrankovou remízou na hřišti Zlína nabídl šanci nejbližším pronásledovatelům. Po nevýrazném prvním poločase domácí svého soupeře předčili herním nasazením, neprosadili se ale v koncovce a už ve čtvrtém zápase v řadě vyšli gólově naprázdno.
    • Zkrat Sparty český fotbal neoslabí, ale musí fandit Šachtaru či AS Řím

17/02/2017 | Aktuální zprávy
      Porážka Sparty na hřišti Rostova a případné vyřazení může být pro český koeficient nepříjemností do dalších sezon, ale v té následující už jedenáctou pozici s vysokou pravděpodobností udrží. I nadále tedy existuje varianta, že by mistr aktuální sezony naskočil do základní skupiny Ligy mistrů už na podzim, ale na to potřebuje úspěch velkoklubů. I to ale úplně neplatí.