24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Zlín porazil Bohemians 2:0 a slaví první výhru po deseti kolech

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína zvítězili v utkání 25. kola první ligy na půdě Bohemians 1905 2:0. Ve dvanácté minutě otevřel skóre Miloš Kopečný a ve třetí minutě nastavení přidal pojistku Robert Bartolomeu. "Ševci" vyhráli poprvé po deseti kolech a zůstali v tabulce šestí se ztrátou čtyř bodů na čtvrtou Mladou Boleslav. Bohemians ve třetím utkáním pod trenérem Martinem Haškem poprvé nebodovali a na třináctém místě mají pětibodový náskok na sestupovou příčku.
    • Hašek s Bohemians o záchranu nehraje, vytvořil si vlastní tabulku

09/04/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože Martin Hašek v týdnu převzal fotbalisty Bohemians 1905 na 13. místě tabulky jen čtyři body nad sestupovými příčkami, s "klokany" prý o záchranu nehraje. Mužstvu vytvořil vlastní tabulku na posledních osm kol a hned v premiéře s Jihlavou do ní po vítězství 1:0 přidal první tři body.
    • Hašek chtěl seknout s trénováním, spasila ho Vlašim

08/04/2017 | Aktuální zprávy
      Chybělo jen málo a Martin Hašek se vůbec nestal novým trenérem fotbalistů Bohemians 1905. Někdejší kouč Sparty byl předloni rok bez angažmá a vážně uvažoval, že s trénováním skončí. Pak ale na začátku loňského roku přišla nabídka od druholigové Vlašimi a následný nynější přesun ke "klokanům".
    • Do Bohemky mě doporučil sám Koubek, říká Hašek a těší se na syna

05/04/2017 | Aktuální zprávy
      Novým trenérem Bohemians z Vršovic byl ve středu jmenován Martin Hašek, jenž do Ďolíčku přichází z druholigové Vlašimi. Jeho prvotním úkolem bude dovést "klokany" k záchraně a přimět je opět hrát ofenzivní fotbal. Co dalšího ho čeká v jeho novém působišti?
    • Třesk v Ďolíčku! Koubek končí na lavičce Bohemians, přichází Hašek

Trenér Miroslav Koubek skončil v Bohemians Praha 1905. Vedení se s pětašedesátiletým koučem dohodlo na ukončení smlouvy kvůli špatným výsledkům, protože vršovický celek v nejvyšší soutěži od října nevyhrál a zabředl do boje o záchranu. Jeho nástupcem se stal sedmačtyřicetiletý Martin Hašek, jenž se do Ďolíčku přesouvá z druholigové Vlašimi.
    • Pilíkův přímý kop přinesl Příbrami výhru 1:0 nad Bohemians

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Příbrami zvládli další klíčové utkání v boji o prvoligovou záchranu, když ve 22. kole doma porazili 1:0 Bohemians 1905 gólem Tomáše Pilíka z přímého kopu. Na místa záchrany ale Středočeši stále ztrácí z poslední příčky šest bodů, jelikož vyhrál i čtrnáctý Hradec Králové. Naopak situace se stále více komplikuje pro Bohemians, kteří už mají na Příbram náskok také šest bodů a na předposlední Jihlavu dokonce jen čtyři body.
    • Zpátky v čase: Jak se Zlámal zapsal do ligové historie

19/03/2017 | Aktuální zprávy
      Už navždy bude prvním brankářem, jemuž se v české nejvyšší soutěži podařilo skórovat ze hry. Velezkušený Zdeněk Zlamal se tímto způsobem zapsal do historie v derby mezi jeho Bohemians a Duklou. Jak na tento slavný moment současný gólman tureckého Alanyasporu vzpomíná? A dokáže ho snad někdo brzy napodobit?
    • Plzeň v dohrávce zdolala Bohemians a na první Slavii ztrácí bod

15/03/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Plzně v dohrávce 16. ligového kola zvítězili 1:0 na hřišti Bohemians 1905. Úřadující mistr tak z druhého místa po 20 zápasech ztrácí už jen bod na vedoucí Slavii. Utkání v Ďolíčku rozhodl v osmé minutě Marek Bakoš, více šancí však měli Pražané. Ti v domácí soutěži nevyhráli poosmé za sebou a prodloužili čekání na vstřelený gól na 716 minut. V tabulce jim patří dvanácté místo s pětibodovým náskokem na předposlední Jihlavu.
    • Když jde o zdraví, soupeření stranou. Koné hrdinou utkání s Bohemians

26/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbal není vždy jen o hře samotné, ale někdy také o nepříjemných momentech kdy jde o zdraví či dokonce život hráče. Jeden takový moment se odehrál v sobotní utkání 18. kola ePojisteni.cz ligy. Po srážce gólmana Bohemians Martina Berkovce s obráncem Danielem Krchem, při které domácí strážce branky zůstal bezvládně ležet na trávníku, naštěstí bleskurychle zakročil hostující útočník Francis Koné, který vytáhl soupeři zapadlý jazyk.
    • Bohemians remizovali se Slováckem a na gól čekají 446 minut

25/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 počtvrté za sebou nedali v lize branku a v 18. kole doma jen remizovali 0:0 se Slováckem. Klokani tak čekají na ligový gól už 446 minut a z posledních osmi kol získali jedinou výhru. V tabulce tak mají jen tříbodový náskok na pásmo sestupu, Slovácko má o bod více.
    • Už asi nechtěl hrát roli jokera, řekl Koubek o Čížkově úprku

16/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Bohemians 1905 chtějí v jarní části prvoligové sezony navázat na výkony a výsledky z podzimu, kdy pod trenérem Miroslavem Koubkem zaujali sympatickým herním projevem a obsadili deváté místo. Zkušený lodivod se ale musí vypořádat se ztrátou matadora Tomáše Čížka, který nečekaně Ďolíček opustil.
    • Rád se dělím o gólovou euforii, prozrazuje matador Čížek

13/02/2017 | Můj první gól
      Málokdo z českých fotbalistů zažil tak pestré ruské dobrodružství jako Tomáš Čížek. Vždyť nastupoval za Kazaň, FK Moskva, Vladikavkaz a Novosibirsk. Velmi dobře si ale pamatuje i na dávný debut v domácí lize za Jablonec. "Hráli jsme doma proti Hradci Králové. Vyhráli jsme 8:0 a já si zlomil zanártní kůstku, na to se nedá zapomenout," usmívá se 38letý záložník. "Mým nejsilnějším fotbalovým zážitkem byl určitě ve Spartě zápas Ligy mistrů na Realu Madrid."