16SK Slavia Praha000

Zprávy

• Bohemians pod lupou: Jarní soužení podtrhlo marné hledání Schickova klonu

17/06/2017 | Aktuální zprávy
      Cíl udržet se v soutěži splnili, žádné velké juchání však není rozhodně na místě. Fotbalisté Bohemians totiž k záchraně doslova doklopýtali, byť po podzimu na tom byli celkem slušně. O prvoligovou příslušnost je ale málem připravila jarní neúdernost v ofenzivě, kde citelně scházel gólový střelec.
    • Hradci zajistil výhru na rozloučenou osmnáctiletý obránce

27/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové se v posledním kole rozloučili s nejvyšší soutěží vítězstvím 1:0 nad Bohemians 1905. O výhře východočeského celku, který po roce opět sestoupil do druhé ligy, rozhodl osmnáctiletý obránce František Čech.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • Všechno z nás spadlo, radoval se Dostál po záchraně Bohemians

22/05/2017 | Aktuální zprávy
      Obránce Bohemians 1905 Martin Dostál má radost, že si "klokani" zajistili setrvání v první lize už v předposledním 29. kole díky domácí výhře 2:0 nad Karvinou a porážce Hradce Králové 2:3 na Spartě. Autor druhé branky si totiž nechtěl zopakovat sezonu 2013/14, v níž se zachraňoval se Slavií až v posledním dramatickém kole.
    • Svět je zase v pořádku, radoval se Hašek po záchraně Bohemians

21/05/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér Bohemians 1905 Martin Hašek cítil radost a úlevu, že dovedl pražský tým k záchraně už ve 29. kole první ligy. Po sobotním vítězném domácím utkání s Karvinou (2:0) poděkoval nejen hráčům, ale i Spartě za výhru nad Hradcem Králové a svému předchůdci na lavičce "klokanů" Miroslavu Koubkovi.
    • Bohemians doma porazili Karvinou 2:0 a slaví záchranu

20/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 ve 29. ligovém kole doma porazili nováčka Karvinou 2:0 a zachránili se v nejvyšší soutěži. Pražanům pomohla i porážka Hradce Králové 2:3 na Spartě, po níž Východočeši sestoupili ještě před závěrečným utkáním sezony proti Bohemians. O góly se v Ďolíčku postarali už v první půli Rus Jevgenij Kabajev a Martin Dostál. "Klokani" ukončili sérii porážek, která trvala čtyři zápasy.
    • Teplice udolaly Bohemians a drží se v boji o čtvrté místo

14/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic ve 28. kole první ligy doma porazili Bohemians 1905 1:0 gólem Michala Jeřábka ze 41. minuty. Bodovali tak v osmém utkání po sobě, na pátém místě stáhli náskok čtvrté Mladé Boleslavi na dva body a udrželi šanci na evropské poháry. Pražané naopak počtvrté za sebou prohráli a jsou jediný bod nad pásmem sestupu.
    • Slavia porazila Bohemians 3:1 a vede o dva body před Plzní

06/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie ve vršovickém derby zvítězili na hřišti vršovického rivala Bohemians 1905 3:1, využili dnešní ztráty Plzně v Jablonci a opět mají blíže k titulu. "Sešívaní" po 27. kole vedou první ligu o dva body před mistrovskou Viktorií. Bohemians v nejvyšší soutěži prohráli se Slavií poprvé po pěti zápasech a na třináctém místě neúplné tabulky mají čtyřbodový náskok na sestupové pásmo.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Zlín porazil Bohemians 2:0 a slaví první výhru po deseti kolech

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína zvítězili v utkání 25. kola první ligy na půdě Bohemians 1905 2:0. Ve dvanácté minutě otevřel skóre Miloš Kopečný a ve třetí minutě nastavení přidal pojistku Robert Bartolomeu. "Ševci" vyhráli poprvé po deseti kolech a zůstali v tabulce šestí se ztrátou čtyř bodů na čtvrtou Mladou Boleslav. Bohemians ve třetím utkáním pod trenérem Martinem Haškem poprvé nebodovali a na třináctém místě mají pětibodový náskok na sestupovou příčku.
    • Hašek s Bohemians o záchranu nehraje, vytvořil si vlastní tabulku

09/04/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože Martin Hašek v týdnu převzal fotbalisty Bohemians 1905 na 13. místě tabulky jen čtyři body nad sestupovými příčkami, s "klokany" prý o záchranu nehraje. Mužstvu vytvořil vlastní tabulku na posledních osm kol a hned v premiéře s Jihlavou do ní po vítězství 1:0 přidal první tři body.
    • Hašek chtěl seknout s trénováním, spasila ho Vlašim

08/04/2017 | Aktuální zprávy
      Chybělo jen málo a Martin Hašek se vůbec nestal novým trenérem fotbalistů Bohemians 1905. Někdejší kouč Sparty byl předloni rok bez angažmá a vážně uvažoval, že s trénováním skončí. Pak ale na začátku loňského roku přišla nabídka od druholigové Vlašimi a následný nynější přesun ke "klokanům".
    • Do Bohemky mě doporučil sám Koubek, říká Hašek a těší se na syna

05/04/2017 | Aktuální zprávy
      Novým trenérem Bohemians z Vršovic byl ve středu jmenován Martin Hašek, jenž do Ďolíčku přichází z druholigové Vlašimi. Jeho prvotním úkolem bude dovést "klokany" k záchraně a přimět je opět hrát ofenzivní fotbal. Co dalšího ho čeká v jeho novém působišti?
    • Třesk v Ďolíčku! Koubek končí na lavičce Bohemians, přichází Hašek

Trenér Miroslav Koubek skončil v Bohemians Praha 1905. Vedení se s pětašedesátiletým koučem dohodlo na ukončení smlouvy kvůli špatným výsledkům, protože vršovický celek v nejvyšší soutěži od října nevyhrál a zabředl do boje o záchranu. Jeho nástupcem se stal sedmačtyřicetiletý Martin Hašek, jenž se do Ďolíčku přesouvá z druholigové Vlašimi.