161.FK Příbram211215

Zprávy

• Mareček: Nemůžeme se spoléhat na to, že Slavii přehrajeme

30/03/2017 | Aktuální zprávy
      Sparťané poprvé od roku 2009 nepůjdou do pražského derby se Slavií jako favorit a podle záložníka Lukáše Marečka by jim to mohlo vyhovovat. Letenský celek totiž z posledních tří zápasů s vršovickým rivalem dva prohrál.
    • Rosický je po operaci achilovky a sezona pro něho skončila

27/03/2017 | Aktuální zprávy
      Hvězdný záložník Tomáš Rosický se v pondělí podrobil operaci achilovky, s níž má dlouhodobé problémy. Šestatřicetiletý fotbalista Sparty se kvůli neustupujícím potížím, na které konzervativní léčba nezabírala, rozhodl pro radikální řešení a do konce sezony se už na hřišti neobjeví. Informoval o tom klub na svém webu.
    • Střelci Sparty v útlumu! K dorovnání rekordu jim schází jen 51 minut

22/03/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalistům Sparty hrubě nevyšel vstup do jarní části sezony, a to takřka ve všech směrech. Od pohárové blamáže v Rostově je pod palbou kritiky obrana, zejména pak stopeři, nijak valné to však není ani v útoku. Vždyť aktuálně čekají Letenští na radost z gólu už 265 minut. Od druhého nejhoršího počinu v jejich ligové historii je tak dělí už jen tři minuty.
    • Světlo na konci tunelu? Derby může všechno změnit, věří sparťané

19/03/2017 | Aktuální zprávy
      Po remíze se Zlínem a třetí jarní ztrátě už sice fotbalistům Sparty výrazně utíkají první dvě příčky v tabulce, zatím však neskládají zbraně. Věří, že případná výhra v derby se Slavií za dva týdny by mohla tým pozvednout a zcela změnit nepovedený vstup do druhé poloviny sezony. Zvláště když nový trenér Petr Rada nyní bude mít čtrnáct dnů na práci s týmem.
    • Sparta při Radově premiéře hrála bez branek se Zlínem

17/03/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Sparty v prvním zápase pod vedením nového trenéra Petra Rady uhráli bezbrankovou remízu se Zlínem. Letenský celek, který hrál od 75. minuty přesilovku po vyloučení Róberta Matějova, tak na druhou Plzeň ztrácí sedm a na první Slavii osm bodů. Oba jeho rivalové však mají o zápas méně.
    • Sparta je zdravá, hlásí Petr Rada. Co slibuje fanouškům?

14/03/2017 | Aktuální zprávy
      Nový trenér Sparty Petr Rada přiznal, že ho zájem letenského klubu překvapil. Osmapadesátiletý kouč, který v minulosti vedl českou reprezentaci nebo Slavii, sice věděl, že pražský celek nemá nejlepší výsledky, nečekal však, že by mohl sáhnout k výměně koučů.
    • Nový trenér pro Spartu! Letenské zkusí pozvednout harcovník Rada

Místo neokoukané, leč nezkušené dvojice sázka na jistotu. I tak lze vnímat trenéreské šachy na Letné, kde dvojici Tomáš Požár - David Holoubek nahradil zkušený kouč Petr Rada. Ten podepsal smlouvu na dobu neurčitou a už v úterý dopoledne vedl první tréninkovou jednotku.
    • ZEMĚTŘESENÍ! Požár s Holoubkem končí, Spartu povedou asistenti

13/03/2017 | Aktuální zprávy
      Zpackaný dvojzápas Evropské ligy s ruským Rostovem i matný vstup do ligového jara mají za následek, že v roli trenérů Sparty končí duo Tomáš Požár - David Holoubek. Vedení klubu se tak rozhodlo v pondělí dopoledne s tím, že mužstvo dočasně povedou Zdeněk Svoboda a Stanislav Hejkal. Před pár dny ale proběhly tiskem zprávy, že by majitel Sparty Daniel Křetínský rád získal explzeňského Pavla Vrbu.
    • Trápení Sparty pokračuje, v Boleslavi ji hlavičkou sestřelil Da Silva

12/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty prohráli ve 20. kole první ligy v Mladé Boleslavi 0:1 a dali šanci Slavii s Plzní zvýšit náskok v čele tabulky. O výhře domácích rozhodl stoper Douglas da Silva a středočeský celek tak ukončil sérii devíti zápasů za sebou bez vítězství trvající od října a Pražany porazil poprvé od dubna 2012. Čtvrtá Boleslav navíc snížila ztrátu na třetí Spartu na čtyři body.
    • Hra dopředu nebyla ideální, věděl po výhře nad Duklou Šural

05/03/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Josef Šural rozhodl jedinou brankou o výhře fotbalistů Sparty nad Duklou. Šestadvacetiletý reprezentant se v zápase 19. ligového kola prosadil v páté minutě povedenou střelou, o které prý věděl, že skončí gólem už ve chvíli, kdy kopnul do míče.
    • Sparta prohrála v Jablonci a ztrácí na vedoucí Slavii šest bodů

26/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty podlehli v utkání 18. ligového kola v Jablonci 1:3. Letenští v nejvyšší soutěži prohráli po šesti zápasech a na vedoucí tým tabulky Slavii ztrácí už šest a na druhou Plzeň pět bodů. O výhře Severočechů rozhodl dvěma góly v deváté a dvacáté minutě Bosňan Mirzad Mehanovič, v závěru ještě přidal pojistku střídající Ondřej Mihálik. V nastavení snížil z penalty David Lafata. Jablonec porazil Spartu v lize po jedenácti zápasech a posunul se na osmé místo.
    • Potvrzeno! Sparta přišla o Dočkala, hvězda přestoupila do Číny

25/02/2017 | Aktuální zprávy
      Reprezentant Bořek Dočkal definitivně přestoupil ze Sparty do čínského Che-nanu Ťien-jie. Transfer oficiálně potvrdily oba kluby. Osmadvacetiletý záložník úspěšně prošel v novém působišti zdravotní prohlídkou a následně podepsal s třináctým celkem minulé sezony tamní ligy tříletou smlouvu.
    • Oproti loňsku nasbírali Češi v Evropě méně, nejvíc opět přispěla Sparta

24/02/2017 | Aktuální zprávy
      Čtvrteční domácí remíza s Rostovem uzavřela nejen sparťanskou cestu vyřazovacími boji Evropské ligy, ale také působení českých týmů v evropských pohárech v sezoně 2016/2017. V našem souhrnu se zaměříme na to, jak se tuzemským zástupcům dařilo a kolika body přispěli do evropského koeficientu.