161.FK Příbram302229

Zprávy

• Sparta má nového kouče, potvrdila příchod Stramaccioniho

28/05/2017 | Aktuální zprávy
      Sparta potvrdila příchod italského trenéra Andrey Stramaccioniho. Bývalý kouč Interu Milán, Udine a Panathinaikosu Atény podepsal smlouvu na dva roky. Na lavičce nahradí Petra Radu, pod kterým letenský celek obsadil v ligové tabulce třetí místo.
    • Sparta se rozloučila se sezonou remízou 1:1 na Slovácku

27/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty remizovali v závěrečném ligovém kole v Uherském Hradišti se Slováckem 1:1. Obě branky padly až po změně stran. Vedoucí gól Pražanů vstřelil v 68. minutě střídající Lukáš Juliš, o čtyři minuty později vyrovnal Veliče Šumulikoski. Slovácko se čtrnáctým nerozhodným výsledkem vyrovnalo "remízovému králi" Brnu.
    • Sparta v Karviné remizovala a zajistila si pohárovou Evropu

12/05/2017 | Reportáže
      Páteční remíza 1:1 v Karviné fotbalistům Sparty definitivně dala jistotu startu v Evropské lize. Letenští po gólu Michala Kadlece vedli, ale o čtvrtou výhru v řadě pod koučem Petrem Radou je svým prvním ligovým gólem osm minut před koncem připravil střídající Libor Holík. Karviná před vyprodaným stadionem potřetí za sebou neprohrála.
    • Rada o marodce: Nedovedu si to vysvětlit, něco takového jsem nezažil

08/05/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér Sparty Petr Rada přiznal, že tak velkou marodku, jakou má momentálně letenský celek, ještě nikdy nezažil. Před nedělním ligovým zápasem s Libercem, který Pražané vyhráli 1:0, měl na trénincích deset hráčů a sestavu dával dohromady až v sobotu odpoledne.
    • Spartu dělí po výhře nad Libercem bod od evropských pohárů

07/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty porazili v utkání 27. ligového kola Liberec 1:0. O výhře domácích rozhodl v 54. minutě kapitán David Lafata. Letenský celek si díky němu tři kola před koncem soutěže upevnil třetí místo v tabulce a dělí ho bod od zajištění účasti v kvalifikaci Evropské ligy.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Oba góly šly za Bóžou, chválil Šural spoluhráče Vatajelua

29/04/2017 | Aktuální zprávy
      I když dal dvě branky, které přinesly sparťanům výhru 2:1 v Příbrami, nezářil Josef Šural nadšením. Zklamal ho vlastní výkon. Góly by podle něj dal kdokoliv, protože šlo především o velmi dobré přihrávky spoluhráče Bogdana Vatajelua. Rumunský záložník byl podle něj mužem zápasu.
    • Šural v nastavení vystřelil Spartě výhru 2:1 v Příbrami

28/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty v předehrávce 26. kola první ligy zvítězili 2:1 na hřišti Příbrami. Připsali si tak první venkovní výhru od listopadového duelu v Hradci Králové. Dvěma góly se o to zasloužil Josef Šural, který ve čtvrté minutě otevřel skóre a v první minutě nastavení minutě zápas rozhodl. Na obě branky mu nahrál Bogdan Vatajelu.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Titul přeji víc Slavii, řekl po výhře nad Plzní sparťan Bičík

24/04/2017 | Aktuální zprávy
      Brankář Sparty David Bičík přiznal, že víc než Plzni přeje mistrovský titul Slavii, které letenský celek pomohl nedělní výhrou 2:0 nad Viktorií k posunu na první místo tabulky. Na něm má rival z Edenu pět kol před koncem náskok dvou bodů právě před Západočechy.
    • Plzeň prohrála na Spartě 0:2 a ztrácí dva body na vedoucí Slavii

23/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně podlehli ve šlágru 26. ligového kola na Spartě 0:2 a zkomplikovali si boj o titul. Obhájce trofeje prohrál teprve podruhé z posledních 21 zápasů nejvyšší soutěže a přepustil vedoucí příčku Slavii, na kterou ztrácí dva body.
    • Zlomí Sparta plzeňské prokletí? Proti stojí nejlepší defenziva soutěže

23/04/2017 | Aktuální zprávy
      Před sezonou se čekalo, že to bude jeden z rozhodujících zápasů o titul. Ne-li vůbec ten nejdůležitější. Nakonec to tak není, i tak je ale o náboj superšlágru mezi Spartou a Plzní postaráno. Mj. proto, že Letenští podlehli Západočechům pětkrát v řadě a během té doby jim vstřelili jediný gól.
    • Pohled expertů: Krejčí s Vízkem věří Plzni, Táborský tipuje remízu

20/04/2017 | Aktuální zprávy
      Jak dopadne nedělní šlágr třetího s prvním, tedy Sparty s Plzní? Zmátoří se domácí po blamáži v Jihlavě, nebo si proti Viktorii připíší šestý ligový nezdar v řadě? Nejen na to jsme se zeptali bývalého kouče Západočechů Karla Krejčího, někdejšího lodivoda Letenských Vladimíra Táborského a známého internacionála Ladislava Vízka.
    • Pět porážek v řadě: Co Spartu brzdilo v soubojích s Plzní?

Fotbalisté Sparty půjdou do nedělního šlágru s Plzní s vědomím, že s Viktorií prohráli už pět ligových duelů v řadě. Většinou v nich dělali více faulů než soupeř, navíc dokázali celkem vsítit jen jeden gól. Až na bitvu z loňského podzimu pak zapomínali střílet, přitom často drželi míč na kopačkách. Jaké poučení si z průběhů těchto zápasů vezme trenér Petr Rada?