161.FK Příbram211215

Zprávy

• Slavia udolala Teplice 2:1 a vede ligu o čtyři body

12/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie ve 20. ligovém kole udolali Teplice 2:1. Domácí poslal do vedení v 25. minutě nejlepší střelec soutěže Milan Škoda, za chvíli srovnal Martin Fillo, ale v 87. minutě rozhodl vlastní gól hostujícího Davida Vaněčka. Pražané navázali na minulou výhru nad mistrovskou Plzní, v lize posedmé za sebou zvítězili a vedou tabulku o čtyři body před Viktorií. Západočeši mají k dobru středeční dohrávku na půdě Bohemians 1905. Třetí Sparta ztrácí na Slavii už devět bodů.
    • Boleslav remizovala s Teplicemi, v lize poosmé za sebou nevyhrála

27/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v dohrávce 18. ligového kola s Teplicemi 1:1. Ve 22. minutě otevřel skóre premiérovým gólem v nejvyšší soutěži domácí Jakub Nečas, ale v 64. minutě vyrovnal střídající Marek Červenka. Mladá Boleslav v lize poosmé za sebou nezvítězila a z pátého místa v tabulce ztrácí tři body na čtvrtý Zlín. Teplice bodovaly ve čtvrtém z posledních pěti venkovních duelů a jsou šesté.
    • Nebyla to moc dobrá Sparta, měli jsme něco urvat, řekl Grigar

03/12/2016 | Aktuální zprávy
      Teplického brankáře Tomáše Grigara po dnešní prohře 1:2 na Spartě mrzelo, že severočeský celek si ze stadionu na Letné neodvezl alespoň bod. Pražané i vzhledem k rozsáhlé marodce podle něj totiž nebyli v úplně nejlepším rozpoložení.
    • Fotbalisté Sparty porazili Teplice a přezimují na třetí příčce

03/12/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty zakončili ligový podzim vítězstvím, když si v dnešním utkání 16. kola poradili doma s Teplicemi 2:1. O výhře rozhodli Michal Kadlec s Davidem Lafatou, za hosty v závěru snížil David Vaněček. Letenský celek se tak v tabulce posunul na třetí místo a na druhou Slavii ztrácí tři a na první Plzeň čtyři body. Vedoucí obhájce titulu však má večerní zápas s Bohemians 1905 k dobru.
    • Teplice vyhrály nad Jabloncem a slaví druhou domácí výhru

26/11/2016 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic se zbavili nálepky nejhoršího týmu na domácím hřišti a v 15. kole doma porazili Jablonec 1:0. Na Stínadlech tak vyhráli teprve podruhé v sezoně. Jediným gólem se o to v 72. minutě postaral Tomáš Kučera. Tepličtí tak poskočili na šestou příčku, Jablonec zůstává devátý.
    • Naštvaný Lüftner: Byla to nefér červená, Holenda fauloval a simuloval!

19/11/2016 | Aktuální zprávy
      Velkou nespravedlnost, ale i zadostiučinění cítil po výhře 1:0 nad Bohemians 1905 obránce Teplic Michael Lüftner. Dvaadvacetiletý stoper byl totiž přesvědčený, že červenou kartu dostal neprávem. Proto měl také radost, že severočeský celek i v oslabení dotáhl zápas k vítězství.
    • Hradec po pěti porážkách zabral a vyhrál v Teplicích 1:0

05/11/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové ve 13. ligovém kole zvítězili na hřišti Teplic 1:0 a bodovali poprvé po sérii pěti porážek. Utkání ve prospěch nováčka rozhodl na konci prvního poločasu Petr Schwarz. "Votroci" se v neúplné tabulce posunuli na třinácté místo s náskokem čtyř bodů na předposlední Jihlavu.
    • Zpátky v čase: Jak prohra v Ďolíčku stačila Liberci na titul

01/11/2016 | Zpátky v čase
      V sezoně 2001/2002 byl boj o titul o titul extrémně dramatický. V posledním kole jel vedoucí Liberec do vršovického Ďolíčku s tím, že mu k výhře bude stačit jakákoli výhra, s nadšeně bojující Bohemkou ale padl 1:2. Jelikož však v souběžně hraném zápase přišel Žižkov v závěru o remízu na Slavii, mistrovský pohár připadl přece jen do rukou Severočechů. Na emotivní chvíle zavzpomínal tehdejší hlavní kouč Slovanu Ladislav Škorpil.
    • Slovácko doma opět remizovalo 1:1, tentokrát s Teplicemi

29/10/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka uhráli doma potřetí za sebou remízu 1:1. V dnešním nepříliš atraktivním utkání 12. kola první ligy s Teplicemi sice prohrávali po brance Michala Jeřábka, ještě do přestávky však vyrovnal Vlastimil Daníček.
    • Karviná v debutu pod umělým osvětlením schytala debakl od Teplic

22/10/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné poprvé v nejvyšší soutěži prohráli na domácím hřišti a hned od Teplic schytali debakl 1:4. Domácí přitom vedli po gólu Jana Hoška, avšak soupeř svou celozápasovou převahu už během deseti minut korunoval obratem díky vlastní brance Pavla Dreksy a zásahu Davida Vaněčka, po změně stran se prosadili Martin Fillo s Michaelem Lüftnerem.
    • Zpátky v čase: Jak Ulich načal kanonádu proti svému Hradci

18/10/2016 | Zpátky v čase
      Fotbalisté Slavie porazili v 10. kole Hradec Králové 3:0, čímž opět demonstrovali svou velkou herní pohodu. Vůbec největší ligové vítězství nad "votroky" si ale připsali v srpnu 1997, kdy je bez pardonu rozjezdili hokejovým výsledkem 7:1. Kanonádu tehdy začal slávista Ivo Ulich, jenž se fotbal učil právě v Hradci. Na památný zápas pak zavzpomínal v našel další díle seriálu "Zpátky v čase".
    • Poslední mohykán přišel o neporazitelnost. Zlín podlehl Teplicím

15/10/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína prohráli v Teplicích 0:2 a v desátém kole první ligy přišli jako poslední v soutěži o neporazitelnost. O výhře domácích rozhodli Roman Potočný s Davidem Vaněčkem a severočeský celek tak díky nim ukončil čtyřzápasovou sérii bez vítězství.
    • Liberec podruhé v sezoně vyhrál, Teplice znovu bez bodu

02/10/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce porazili v 9. kole první ligy v severočeském souboji Teplice 2:0. Skóre otevřel v 56. minutě Zdeněk Folprecht a za čtyři minuty se proti bývalému klubu trefil Radim Breite. Slovan, který byl do úterý kvůli infekčnímu onemocnění v karanténě, se dočkal teprve druhé výhry v ligové sezoně a poskočil na třinácté místo tabulky. Naopak Teplice potřetí za sebou prohrály a na jedenácté příčce mají jen o bod více než Liberec.