24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Karviná prohrála v Teplicích 0:1 a nebodovala popáté za sebou

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné ve 25. kole první ligy prohráli v Teplicích gólem Jakuba Hory 0:1 a nebodovali popáté za sebou. Naopak domácí zvítězili ve čtvrtém z posledních pěti utkání a v tabulce ztrácí z pátého místa dál dva body na čtvrtou Mladou Boleslav. Slezský nováček klesl na jedenáctou příčku.
    • Plzeň v závěru vydřela s Teplicemi alespoň remízu 2:2

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 22. kole první ligy remizovali doma s Teplicemi 2:2 a na čele tabulky mají náskok jen dvou bodů před druhou Slavií, která má k dobru derby se Spartou. Obhájce titulu navíc prohrával se Severočechy už 0:2 po trefách Marka Červenky a Jana Vošahlíka, ale v posledních šesti minutách vybojoval alespoň bod góly Tomáše Hořavy a Marka Bakoše. Plzeň však přišla o domácí sérii osmi výher v řadě.
    • Slavia udolala Teplice 2:1 a vede ligu o čtyři body

12/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie ve 20. ligovém kole udolali Teplice 2:1. Domácí poslal do vedení v 25. minutě nejlepší střelec soutěže Milan Škoda, za chvíli srovnal Martin Fillo, ale v 87. minutě rozhodl vlastní gól hostujícího Davida Vaněčka. Pražané navázali na minulou výhru nad mistrovskou Plzní, v lize posedmé za sebou zvítězili a vedou tabulku o čtyři body před Viktorií. Západočeši mají k dobru středeční dohrávku na půdě Bohemians 1905. Třetí Sparta ztrácí na Slavii už devět bodů.
    • Boleslav remizovala s Teplicemi, v lize poosmé za sebou nevyhrála

27/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali v dohrávce 18. ligového kola s Teplicemi 1:1. Ve 22. minutě otevřel skóre premiérovým gólem v nejvyšší soutěži domácí Jakub Nečas, ale v 64. minutě vyrovnal střídající Marek Červenka. Mladá Boleslav v lize poosmé za sebou nezvítězila a z pátého místa v tabulce ztrácí tři body na čtvrtý Zlín. Teplice bodovaly ve čtvrtém z posledních pěti venkovních duelů a jsou šesté.
    • Nebyla to moc dobrá Sparta, měli jsme něco urvat, řekl Grigar

03/12/2016 | Aktuální zprávy
      Teplického brankáře Tomáše Grigara po dnešní prohře 1:2 na Spartě mrzelo, že severočeský celek si ze stadionu na Letné neodvezl alespoň bod. Pražané i vzhledem k rozsáhlé marodce podle něj totiž nebyli v úplně nejlepším rozpoložení.
    • Fotbalisté Sparty porazili Teplice a přezimují na třetí příčce

03/12/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty zakončili ligový podzim vítězstvím, když si v dnešním utkání 16. kola poradili doma s Teplicemi 2:1. O výhře rozhodli Michal Kadlec s Davidem Lafatou, za hosty v závěru snížil David Vaněček. Letenský celek se tak v tabulce posunul na třetí místo a na druhou Slavii ztrácí tři a na první Plzeň čtyři body. Vedoucí obhájce titulu však má večerní zápas s Bohemians 1905 k dobru.
    • Teplice vyhrály nad Jabloncem a slaví druhou domácí výhru

26/11/2016 | Reportáže
      Teplice - Fotbalisté Teplic se zbavili nálepky nejhoršího týmu na domácím hřišti a v 15. kole doma porazili Jablonec 1:0. Na Stínadlech tak vyhráli teprve podruhé v sezoně. Jediným gólem se o to v 72. minutě postaral Tomáš Kučera. Tepličtí tak poskočili na šestou příčku, Jablonec zůstává devátý.
    • Naštvaný Lüftner: Byla to nefér červená, Holenda fauloval a simuloval!

19/11/2016 | Aktuální zprávy
      Velkou nespravedlnost, ale i zadostiučinění cítil po výhře 1:0 nad Bohemians 1905 obránce Teplic Michael Lüftner. Dvaadvacetiletý stoper byl totiž přesvědčený, že červenou kartu dostal neprávem. Proto měl také radost, že severočeský celek i v oslabení dotáhl zápas k vítězství.
    • Hradec po pěti porážkách zabral a vyhrál v Teplicích 1:0

05/11/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové ve 13. ligovém kole zvítězili na hřišti Teplic 1:0 a bodovali poprvé po sérii pěti porážek. Utkání ve prospěch nováčka rozhodl na konci prvního poločasu Petr Schwarz. "Votroci" se v neúplné tabulce posunuli na třinácté místo s náskokem čtyř bodů na předposlední Jihlavu.
    • Zpátky v čase: Jak prohra v Ďolíčku stačila Liberci na titul

01/11/2016 | Zpátky v čase
      V sezoně 2001/2002 byl boj o titul o titul extrémně dramatický. V posledním kole jel vedoucí Liberec do vršovického Ďolíčku s tím, že mu k výhře bude stačit jakákoli výhra, s nadšeně bojující Bohemkou ale padl 1:2. Jelikož však v souběžně hraném zápase přišel Žižkov v závěru o remízu na Slavii, mistrovský pohár připadl přece jen do rukou Severočechů. Na emotivní chvíle zavzpomínal tehdejší hlavní kouč Slovanu Ladislav Škorpil.