161.FK Příbram292229

Zprávy

• Rychlý gól Ekpaie přinesl Liberci výhru na Slovácku

20/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce potvrdili zlepšenou formu a v předposledním ligovém kole vyhráli 1:0 na hřišti Slovácka. Jediným gólem o tom rozhodl už ve druhé minutě Ubong Ekpai. Slovan je tak v tabulce po čtvrté výhře z posledních šesti zápasů devátý, Slovácko naopak pošesté za sebou body ztratilo.
    • Slovácko prodloužilo domácí trápení, jen remizovalo s Karvinou

06/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka pouze remizovali ve 27. ligovém kole s Karvinou 1:1 a prodloužili sérii domácích nevýrazných výsledků. V zápase dvou rozdílných poločasů vstřelil vedoucí branku Slovácka Marek Havlík, po změně stran vyrovnal Mihailo Jovanovič. Svěřenci trenéra Stanislav Levého si připsali už třináctou remízu. Karviná po třech prohrách na hřištích soupeřů dosáhla na bod.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Sprinterem kola se stal opět Daníček, maratóncem Milan Černý z Hradce

26/04/2017 | Aktuální zprávy
      A zase ten Daníček! Pětadvacetiletý záložník Slovácka opět zazářil ve fitness statistikách, když se na jaře už podruhé stal nejlepším sprinterem kola. Mezi maratónci zase zazářil hradecký Milan Černý, jenž naběhal nejvíc metrů ze všech. Z týmů byli v tomto směru nejlepší Bohemians.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Slavia po výhře 2:0 na Slovácku vede ligovou tabulku

21/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie Praha zvítězili v předehrávce 25. kola první ligy v Uherském Hradišti nad Slováckem 2:0 a minimálně do neděle se dostali na první místo v tabulce. Vedoucí gól Pražanů vstřelil v 31. minutě nejlepší ligový střelec Milan Škoda, který zaznamenal už patnáctou branku v sezoně. Po změně stran pojistil výhru hostů v 84. minutě Simon Deli. Slavia prodloužila svou úspěšnou sérii už na 21 zápasů bez porážky.
    • Šumulikoski o penaltě: Zeman klidně mohl letět až do Vídně

17/04/2017 | Aktuální zprávy
      Kapitán Slovácka Veliče Šumulikoski nastoupil proti Viktorii Plzeň k jubilejnímu 150. zápasu v české lize, oslava se však nezdařila. Nejenže klub z Uherského Hradiště na hřišti úřadujícího mistra podlehl 0:2, druhou branku navíc domácí vstřelili z pokutového kopu po kontaktu Šumulikoského s Martinem Zemanem. Podle makedonského reprezentanta se penalta zahrávat neměla.
    • Smutná zpráva: Kalouda kvůli problémům s kolenem uzavírá kariéru

Záložník Slovácka Luboš Kalouda nejspíš ukončí ve 29 letech svou aktivní kariéru. Vicemistr světa do 20 let z roku 2007 má dlouhodobě potíže s kolenními vazy. Předloni v červenci podstoupil operaci, po které odehrál už pouze dva prvoligové zápasy.
    • Plzeň přehrála Slovácko 2:0 a vytvořila tlak na druhou Slavii

16/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 24. kole první ligy vyhráli doma 2:0 nad Slováckem a na prvním místě tabulky mají náskok čtyř bodů na druhou Slavii. Ta má pondělní dohrávku s Hradcem Králové k dobru. Plzeň poslal do vedení hlavičkou v pádu Michael Krmenčík, pro kterého to byl sedmý zásah v sezoně, ve druhé půli zvyšoval z penalty Marek Bakoš. Slovácko tak přišlo o sérii devíti zápasů bez porážky.
    • Pro obránce Slovácka Radu skončila po zlomenině nohy sezona

07/04/2017 | Aktuální zprávy
      Prvoligovému Slovácku bude do konce sezony chybět třiatřicetiletý obránce Tomáš Rada, který si na tréninku zlomil kůstku v kotníku. Po odborném vyšetření nemusí zatím na operaci. Na poraněné noze má ortézu a pokud nenastanou komplikace, čeká ho šest týdnů dlouhý odpočinek.
    • Jihlava remizovala se Slováckem a od záchrany ji dělí čtyři body

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté předposlední Jihlavy remizovali v dnešním utkání 22. kola první ligy se Slováckem 0:0. Domácí Vysočina sice po třech zápasech dokázala bodovat, ale na příčky zajišťující záchranu ztrácí už čtyři body. Slovácko v šestém utkání za sebou neprohrálo, ale popáté z toho remizovalo.
    • Zlín v derby remizoval se Slováckem 1:1 a už šest kol nevyhrál

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 20. ligovém kole v moravském derby se Slováckem 1:1. Oba celky tak ukončily svoji jarní sérii bez vstřeleného gólu. Vedoucí branku Slovácka dal v 16. minutě Jan Navrátil, vyrovnávací trefu zaznamenal v 41. minutě Jean-David Beauguel. Zlín už šest kol nevyhrál a může přijít o čtvrté místo v tabulce. Slovácko naopak pošesté za sebou neprohrálo a na jaře i ve čtvrtém duelu remizovalo.
    • Když jde o zdraví, soupeření stranou. Koné hrdinou utkání s Bohemians

26/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbal není vždy jen o hře samotné, ale někdy také o nepříjemných momentech kdy jde o zdraví či dokonce život hráče. Jeden takový moment se odehrál v sobotní utkání 18. kola ePojisteni.cz ligy. Po srážce gólmana Bohemians Martina Berkovce s obráncem Danielem Krchem, při které domácí strážce branky zůstal bezvládně ležet na trávníku, naštěstí bleskurychle zakročil hostující útočník Francis Koné, který vytáhl soupeři zapadlý jazyk.
    • Bohemians remizovali se Slováckem a na gól čekají 446 minut

25/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 počtvrté za sebou nedali v lize branku a v 18. kole doma jen remizovali 0:0 se Slováckem. Klokani tak čekají na ligový gól už 446 minut a z posledních osmi kol získali jedinou výhru. V tabulce tak mají jen tříbodový náskok na pásmo sestupu, Slovácko má o bod více.