161.FK Příbram211215

Zprávy

• Zlín v derby remizoval se Slováckem 1:1 a už šest kol nevyhrál

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 20. ligovém kole v moravském derby se Slováckem 1:1. Oba celky tak ukončily svoji jarní sérii bez vstřeleného gólu. Vedoucí branku Slovácka dal v 16. minutě Jan Navrátil, vyrovnávací trefu zaznamenal v 41. minutě Jean-David Beauguel. Zlín už šest kol nevyhrál a může přijít o čtvrté místo v tabulce. Slovácko naopak pošesté za sebou neprohrálo a na jaře i ve čtvrtém duelu remizovalo.
    • Když jde o zdraví, soupeření stranou. Koné hrdinou utkání s Bohemians

26/02/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbal není vždy jen o hře samotné, ale někdy také o nepříjemných momentech kdy jde o zdraví či dokonce život hráče. Jeden takový moment se odehrál v sobotní utkání 18. kola ePojisteni.cz ligy. Po srážce gólmana Bohemians Martina Berkovce s obráncem Danielem Krchem, při které domácí strážce branky zůstal bezvládně ležet na trávníku, naštěstí bleskurychle zakročil hostující útočník Francis Koné, který vytáhl soupeři zapadlý jazyk.
    • Bohemians remizovali se Slováckem a na gól čekají 446 minut

25/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 počtvrté za sebou nedali v lize branku a v 18. kole doma jen remizovali 0:0 se Slováckem. Klokani tak čekají na ligový gól už 446 minut a z posledních osmi kol získali jedinou výhru. V tabulce tak mají jen tříbodový náskok na pásmo sestupu, Slovácko má o bod více.
    • Posila Slovácka Navrátil: Nechtěl jsem jen sedět někde na střídačce

11/01/2017 | Aktuální zprávy
      Zatím jedinou zimní posilou Slovácka je šestadvacetiletý záložník Jan Navrátil, který do klubu přestoupil ze Slovanu Liberec. V týmu Stanislava Levého by měl zacelit díru po Jaroslavu Divišovi, jenž zamířil do Jablonce. Jaké jsou další Navrátilovy cíle? A dokáže ve Slovácku navázat na výkony, které předváděl v dresu Olomouce?
    • Fotbalisty Slovácka posílí středopolař Navrátil z Liberce

06/01/2017 | Aktuální zprávy
      Uherské Hradiště - Fotbalisty Slovácka posílí šestadvacetiletý záložník Jan Navrátil ze Slovanu Liberec. Odchovanec olomouckého fotbalu se dohodl na smlouvě na tři a půl roku. Navrátil je bývalým mládežnickým reprezentantem, do Liberce zamířil před půl rokem po sestupu Olomouce do druhé ligy.
    • Krejčí končí v roli sportovního ředitele Slovácka

27/12/2016 | Aktuální zprávy
      Sportovní ředitel Slovácka Vladimír Krejčí ukončí na vlastní žádost k 31. prosinci své působení v klubu. Ve funkci byl od konce roku 2008, kdy mužstvo ještě hrálo druhou ligu. Jako ředitel Krejčí v minulosti působil také u prvoligových celků v Drnovicích, Zbrojovce Brno a Baníku Ostrava.
    • Slovácko pod lupou: Bez Doška i posil se Levého parta překvapivě drží

15/12/2016 | Aktuální zprávy
      Před startem ligové sezony mnozí pochybovali, že se neposílený kádr Slovácka dokáže vyrovnat se ztrátou opor. Mužstvo se ale bez Libora Doška nebo Jiřího Valenty pralo statečně a po podzimní části mu patří slušná osmá pozice, přesto nesmí na jaře zbytečně ztrácet.
    • Asi mě neznají a nehlídají, smál se Zajíc poté, co znovu sestřelil Duklu

05/12/2016 | Aktuální zprávy
      Útočník Slovácka Tomáš Zajíc i podruhé v této sezoně připravil Duklu jako náhradník o ligové vítězství. V srpnu doma vyrovnal v nastavení na 2:2, v utkání 16. kola na Julisce se mezi 80. a 82. minutou blýskl gólem a asistencí a týmu z Uherského Hradiště zařídil výhru 3:2. Dvacetiletý fotbalista svou úspěšnost v žertu vysvětlil tím, že Pražané ho neznají, a proto ho nebrání.
    • Slovácko v závěru otočilo zápas na Dukle a zvítězilo 3:2

04/12/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka zakončili prvoligový podzim výhrou 3:2 na hřišti Dukly. Tým z Uherského Hradiště zápas 16. kola otočil mezi 80. a 82. minutou, kdy se trefili Francis Koné a střídající Tomáš Zajíc. Dukla po poločase vedla po gólech Néstora a Petera Olayinky, za hosty vyrovnáva Ghaňan Benjamin Tetteh. Pražané v lize neporazili Slovácko posedmé za sebou.
    • Liberec díky dvěma penaltám zachránil remízu 2:2 se Slováckem

27/11/2016 | Reportáže
      Liberec - Fotbalisté Liberce remizovali v 15. ligovém kole se Slováckem 2:2. Hosté vedli po trefách Francise Koného a Filipa Hlúpika, ale na první výhru na půdě Slovanu nedosáhli, neboť v 66. a 69. minutě ze dvou penalt srovnal Rus Nikolaj Komličenko. Hosté dohrávali v devíti bez vyloučených Milana Kerbra s Vlastimilem Daníčkem, za domácí dostal červenou kartu Vůch. Liberec čeká na výhru pět kol a je v tabulce dvanáctý. Slovácko zůstalo o skóre za soupeřem na třinácté příčce.
    • Hradec vyhrál podruhé za sebou, díky třem gólům uspěl na Slovácku

19/11/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové vyhráli ve 14. kole na hřišti Slovácka 3:1 a zaznamenali druhé vítězství za sebou. Na branky Petra Schwarze a Tomáše Malinského ještě dokázal odpovědet z penalty Tomáš Zajíc, hostům ale tři body pojistil Jiří Janoušek.
    • Slovácko vyhrálo v Karviné a poskočilo na jedenácté místo

06/11/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka zvítězili ve 13. kole v Karviné 1:0. Tým z Uherského Hradiště si díky gólu Francise Koného připsal teprve druhou výhru z posledních devíti zápasů a posunul se na jedenácté místo tabulky. Karvinský nováček na svém stadionu potřetí za sebou nebodoval naplno a je sedmý.
    • Zpátky v čase: Jak prohra v Ďolíčku stačila Liberci na titul

01/11/2016 | Zpátky v čase
      V sezoně 2001/2002 byl boj o titul o titul extrémně dramatický. V posledním kole jel vedoucí Liberec do vršovického Ďolíčku s tím, že mu k výhře bude stačit jakákoli výhra, s nadšeně bojující Bohemkou ale padl 1:2. Jelikož však v souběžně hraném zápase přišel Žižkov v závěru o remízu na Slavii, mistrovský pohár připadl přece jen do rukou Severočechů. Na emotivní chvíle zavzpomínal tehdejší hlavní kouč Slovanu Ladislav Škorpil.