161.FK Příbram292229

Zprávy

• Předposlední Hradec mění kouče, ligu má zachránit Havlíček

08/05/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty Hradce Králové nově povede Karel Havlíček. Dosavadní šéftrenér mládeže u předposledního celku první ligy nahradí Milana Frimmela a Bohuslava Pilného, které vedení nováčka nejvyšší soutěže dnes ráno odvolalo kvůli neuspokojivým výsledkům. Jde už o patnáctou trenérskou změnu v průběhu sezony, což je rekord samostatné ligy.
    • Hradec prohrál s Teplicemi 0:2 a zůstává na sestupové příčce

07/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové podlehli v 27. ligovém kole Teplicím 0:2 a po páté porážce po sobě zůstali na sestupové předposlední příčce tabulky. Naopak hosté posedmé za sebou bodovali a dál bojují o čtvrté místo, znamenající předkolo Evropské ligy. O výhře Teplic rozhodli v druhém poločase Jan Vošahlík a David Vaněček.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Hradec potřetí za sebou nedal gól, Liberci podlehl 0:1

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové prohráli v 25. kole první ligy s Libercem 0:1 a potřetí za sebou nedali gól. Jedinou branku zápasu dal z penalty v závěru prvního poločasu Milan Kerbr. Východočeský celek tak od předposlední Jihlavy dělí jediný bod a může se na něj dotáhnout i poslední Příbram.
    • Teď pro nás začíná play-off, burcuje trenér Hradce Pilný

21/04/2017 | Aktuální zprávy
      Šest kol před koncem sezony se fotbalisté Hradce Králové stále drží na nesestupových pozicích, od předposlední Jihlavy a poslední Příbrami je ale dělí pouze bod, respektive tři. Trenér Bohuslav Pilný tak vyhlašuje mobilizaci a věří, že svůj tým dovede k vytoužené záchraně.
    • Hradec Králové zvítězil ve Zlíně 3:1 a má první jarní výhru

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové ve 22. kole první ligy zvítězili ve Zlíně 3:1 a naplno bodovali poprvé po sedmi zápasech. Východočeský nováček zůstal v tabulce čtrnáctý a předposlední Jihlavě se vzdálil na čtyři body. Pátý Zlín prodloužil sérii bez výhry na osm utkání.
    • Dva povedené centry Zeleného vynesly Jablonci skalp Hradce

14/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce zvítězili v dohrávce 16. ligového kola nad Hradcem Králové 2:1. Domácí rozhodli o výhře góly v 23. a 28. minutě, kdy se po centrech Jaroslava Zeleného prosadili Michal Trávník a Bosňan Mirzad Mehanovič. V 68. minutě snížil Ladislav Martan. Jablonec porazil soupeře v lize popáté za sebou, stejně jako na podzim 2:1 a poskočil na osmé místo tabulky. Hradec prohrál popáté z posledních šesti kol a zůstal čtrnáctý s jednobodovým náskokem na sestupovou patnáctou příčku.
    • Příbram zvládla klíčový zápas s Hradcem a drží šanci na záchranu

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Příbrami udrželi šanci na záchranu v první lize, když ve 20. kole doma porazili čtrnáctý Hradec Králové 1:0. Z posledního místa tabulky se soupeři přiblížili na rozdíl pěti bodů. Východočeši ale mají zápas k dobru. O jediný gól se už v šesté minutě postaral z penalty Tomáš Pilík. Hradec měl několik dobrých šancí, trefil i tyč, ale nakonec už potřetí na jaře nedal branku. Příbram tak ubránila teprve třetí výhru z posledních 28 ligových utkání.
    • Připíše si Příbram první jarní body nebo se bude radovat Hradec?

11/03/2017 | Aktuální zprávy
      Po minulém kole a vyhroceném souboji prvního s druhým se oči fotbalové veřejnosti ještě více soustředí na čelo české nejvyšší soutěže, dvacáté kolo však nabídne neméně důležité střetnutí na opačném pólu ligové tabulky. Příbram, která je s devíti přikována na dně, přivítá v záchranářském souboji, který má na sestupové pozice náskok pouhého bodu. Pojďme se nyní na oba týmy podívat podrobněji.
    • Stavba stadionu v Hradci Králové by mohla začít v únoru

09/03/2017 | Aktuální zprávy
      Stavba nového stadionu v Hradci Králové za maximálně 400 milionů korun by mohla začít příští rok v únoru. Stavba již získala pravomocné územní rozhodnutí, nyní se pracuje na získání stavebního povolení. ČTK to dnes řekl náměstek hradeckého primátora Jindřich Vedlich (TOP 09). Na stadionu hraje a má zázemí městský prvoligový klub FC Hradec Králové.
    • Dukla po problémech s cestou porazila Hradec 2:0

19/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly Praha vstoupili do jarní části sezony první ligy důležitou výhrou 2:0 na hřišti Hradce Králové. A to i přesto, že po cestě se jim porouchal autobus a museli dorazit do Hradce osobními auty. Vítězný gól dal z přímého kopu Jakub Podaný, v nastavení tři body potvrdila zimní posila Jan Holenda. Dukla se tak vzdálila sestupovým příčkám na šest bodů.