24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Jihlava prohrála na Dukle 1:4 a nepotvrdila triumf nad Spartou

21/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jihlavy ve druhém utkání pod trenérem Josefem Jinochem prohráli v předehrávce 25. ligového kola na hřišti Dukly 1:4. Předposlední Vysočina nepotvrdila minulé domácí vítězství 1:0 nad Spartou a nevyužila šanci minimálně do soboty opustit sestupové pásmo. Pražané se v neúplné tabulce posunuli na osmé místo a s 30 body se přiblížili jistotě záchrany.
    • Liberec porazil Duklu 3:1 a vzdálil se sestupovému pásmu

16/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Liberce ve 24. kole první ligy doma porazili Duklu 3:1 a udělali důležitý krok k záchraně. Slovan poskočil na jedenácté místo tabulky, kde má šestibodový náskok na předposlední Jihlavu. Pražané prohráli podruhé za sebou a jsou desátí. Zápas v úvodním poločase gólově otevřel domácí Jan Mikula. Po změně stran vyrovnal Nigerijec Peter Olayinka, ale Milan Kerbr v závěru rozhodl o vítězství Severočechů, které ještě pojistil třetím gólem Martin Kouřil.
    • Boleslav vyhrála na Dukle 2:1 a upevnila si čtvrté místo

07/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi v předehrávce 23. kola první ligy porazili v Praze Duklu 2:1. Středočeši si na čtvrtém místě tabulky vytvořili tříbodový náskok na pátý Zlín a přiblížili se na dva body třetí Spartě. Oba soupeři však mají nedělní zápasy k dobru.
    • Brno hrálo 0:0 s Duklou a má čtrnáctou remízu v sezoně

01/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Brna ve 22. kole první ligy doma hráli 0:0 s Duklou, počtvrté za sebou dosáhli bezbrankového výsledku a celkově remizovali už ve čtrnáctém utkání v sezoně. Také Pražané potvrdili pevnou obranu, když ve čtvrtém jarním zápase nejvyšší soutěže neinkasovali.
    • Dukla porazila Jablonec 1:0 a doma vyhrála poprvé od září

11/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Dukly ve 20. kole první ligy porazili Jablonec 1:0 a doma zvítězili poprvé od loňského září, kdy uspěli nad Brnem. Naopak Severočeši na jaře poprvé nebodovali. Utkání na Julisce rozhodl už ve druhé minutě Zinedin Mustedanagič po minele brankáře Romana Valeše.
    • Dukla remizovala s Karvinou a doma popáté za sebou nevyhrála

25/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly remizovali v utkání 18. ligového kola s Karvinou bez branek. Pražané měli v souboji sousedů v tabulce hlavně v první půli navrch, ale z převahy gól nevytěžili. Tým z Julisky doma popáté za sebou nezvítězil a nevyužil šanci vystřídat soupeře na sedmém místě. Nováček z Karviné remizoval i v druhém jarním utkání.
    • Dukla po problémech s cestou porazila Hradec 2:0

19/02/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly Praha vstoupili do jarní části sezony první ligy důležitou výhrou 2:0 na hřišti Hradce Králové. A to i přesto, že po cestě se jim porouchal autobus a museli dorazit do Hradce osobními auty. Vítězný gól dal z přímého kopu Jakub Podaný, v nastavení tři body potvrdila zimní posila Jan Holenda. Dukla se tak vzdálila sestupovým příčkám na šest bodů.
    • Dukla pustila cizince. Čajiče do Turecka, Manziu do Sigmy

13/01/2017 | Aktuální zprávy
      V pražské Dukle skončili hned tři zahraniční hráči. Jedenáctý tým ligové tabulky opustili francouzský střelec Jean-David Beauguel, konžský útočník Bidje Manzia a bosenský záložník Aldin Čajič (na snímku). Pražané o tom informovali na svých internetových stránkách.
    • Útočník Holenda přestoupil z Plzně do Dukly

05/01/2017 | Aktuální zprávy
      Útočník Jan Holenda přestoupil z Viktorie Plzeň do pražské Dukly. Jednatřicetiletý fotbalista, který na podzim hostoval v Bohemians 1905, podepsal na Julisce smlouvu do června 2019. Oba celky o přestupu informovaly na svých webech.
    • Slovácko v závěru otočilo zápas na Dukle a zvítězilo 3:2

04/12/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka zakončili prvoligový podzim výhrou 3:2 na hřišti Dukly. Tým z Uherského Hradiště zápas 16. kola otočil mezi 80. a 82. minutou, kdy se trefili Francis Koné a střídající Tomáš Zajíc. Dukla po poločase vedla po gólech Néstora a Petera Olayinky, za hosty vyrovnáva Ghaňan Benjamin Tetteh. Pražané v lize neporazili Slovácko posedmé za sebou.
    • Zlín doma nečekaně podlehl Dukle a přišel o druhé místo

26/11/2016 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína propásli možnost dostat se na minimálně do neděle na první místo tabulky, když v 15. ligovém kole nečekaně podlehli Dukle 0:1. "Ševci" doma prohráli poprvé po deseti zápasech a klesli na třetí pozici. Pražané díky gólu Petera Olayinky z osmé minuty ukončili sérii šesti utkání bez vítězství.