<
21.kolo
>
    #KlubZZBRB
    1FC Viktoria Plzeň214932
    2SK Slavia Praha214844
    3AC Sparta Praha213933
    4FC Fastav Zlín213528
    5FK Mladá Boleslav213432
    6FK Teplice213025
    7MFK Karviná212930
    8FK Jablonec212833
    9FK Dukla Praha212626
    101.FC Slovácko212523
    11FC Zbrojovka Brno212221
    12Bohemians Praha 1905212116
    13FC Slovan Liberec212014
    14FC Hradec Králové211819
    15FC Vysočina Jihlava211616
    161.FK Příbram211215
    Stadion: Letná
    FC Fastav Zlín

    FC Fastav Zlín

    Rok založení: 1919
    Letná

    1x Československý pohár, 1x Český pohár (obě trofeje jako TJ Gottwaldov)

    • Sezony v lize
      12
    • Počet titulů
      0
    • Úspěšnost
      38%
    • Historická tabulka
      18.
    • Prům. umístění
      11.
    • Sestupy
      2

    Trenéři

    Bohumil Páník hlavní trenér

    Soupiska

    #HráčPoNárodnostNarozenVýškaVáhaZGVNŽKČK
    10Jean-David BeauguelU21.03.1992192 cm73 kg41-00
    11Vukadin VukadinovićOZ14.12.1990191 cm84 kg212-30
    44Milan ŠvengerB06.07.1986189 cm86 kg0-000
    17Stanislav DostálB20.06.1991185 cm82 kg21-620
    13Tomáš JaníčekO07.09.1982185 cm80 kg120-20
    24Jakub JugasO05.05.1992184 cm87 kg203-40
    2Michal MalýO29.05.1987183 cm81 kg00-00
    20Lukáš PazderaO06.03.1987183 cm72 kg150-10
    7Dame DiopU15.02.1993183 cm65 kg175-70
    21Josef HnaníčekDZ28.12.1986182 cm79 kg161-40
    16Róbert MatejovZ05.07.1988180 cm75 kg190-51
    12Ibrahim Benjamin TraoreU16.09.1988180 cm86 kg150-10
    23Miloš KopečnýZ26.12.1993179 cm77 kg191-30
    9Lukáš HolíkZ23.08.1992178 cm69 kg202-20
    4David HubáčekO23.02.1977176 cm75 kg70-00
    15Antonín FantišZ15.04.1992175 cm75 kg80-20
    6David ŠtípekOZ24.05.1992171 cm64 kg121-20
    30Jakub DostálB15.05.1996--1-110
    27Ondřej BačoO25.03.1996--10-10
    18Zoran GajičO18.05.1990--50-10
    22Diego ŽivuličDZ23.03.1992--130-30
    36Tomáš MasařZ22.10.1996--00-00
    26Vít MlýnekZ20.02.1997--00-00
    26Šimon ChwaszczU28.05.1996--00-00
    Statistiky týmu
    Další články

    Fotografie FC Fastav Zlín

    • Radost Zlína (ČTK, podzim 2016)
    • Jakub Jugas
    Další fotky