15FC Vysočina Jihlava211616
    161.FK Příbram211215
    Krátké zprávy
    Kouči zůstávají

24/03 16:48 | Hráče Hradce Králové povedou ve zbytku první ligy i nadále trenéři Bohuslav Pilný a Milan Frimmel. Na pátečním zasedání o tom rozhodlo představenstvo klubu, který od sestupového pásma dělí pouhé dva body.

Češi přejeli Litvu

22/03 20:03 | Čeští fotbalisté ve svém prvním letošním zápase porazili Litvu 3:0. Ve 48. minutě proměnil penaltu Tomáš Hořava, v 64. minutě oslavil brankou debut v národním A-týmu Jakub Jankto a v 79. minutě uzavřel skóre Michael Krmenčík.

Komise trestala

21/03 15:43 | Komise rozhodčích FAČR potrestala za chyby v utkáních 21. kola rozhodčího Karla Hrubeše pozastavením delegace na jeden zápas, sudí Příhoda a Ardeleánu si nezapískají dvě utkání. Zobrazit více

Dodatečná nominace

21/03 13:47 | Trenér fotbalové reprezentace Karel Jarolím rozšířil nominaci na zápasy s Litvou a San Marinem o Tomáše Přikryla a Petra Mareše z Mladé Boleslavi. S týmem zatím stále zůstává i Patrik Schick, který má poraněný kotník.

Návrat na sever

21/03 10:58 | Gruzínský obránce Zurab Tsiskaridze se dohodl s vedením prvoligových Teplic na ukončení smlouvy a má namířeno do Švédska.

Karetní tresty

20/03 10:50 | Slavii budou v příštím kole v derby se Spartou chybět Bořil a Sýkora, kteří dostali čtvrtou žlutou v sezoně. Ze stejného důvodu čeká jednozápasový trest i na letenského Michala Kadlece a královéhradeckého Schwarze. Mladoboleslavský Magera a Civič ze Slovácka jako první inkasovali osmou žlutou kartu a čeká je nucený odpočinek na dvě utkání.

Pilný zůstává

20/03 10:24 | Jeden z trenérů Hradce Králové Bohuslav Pilný nabídl po domácí remíze 0:0 s Brnem svou rezignaci. Vedení klubu ji však nepřijalo a někdejší oporu Slovanu podrželo ve funkci.

Návrat Hušbauera

19/03 11:49 | Záložník Josef Hušbauer ze Slavie a obránce Ondřej Čelůstka z Antalyasporu se vracejí do reprezentace. Trenér Karel Jarolím je doplnil do nominace pro přípravný zápas s Litvou a utkání kvalifikace o postup na mistrovství světa v San Marinu.

Průšvihář Vůch

19/03 09:11 | Záložník Egon Vůch si v Liberci zadělal na problém. Na sociálních sítích negativně komentoval svoji absenci v nominaci na ligové utkání se Slavií a v pondělí to s ním bude řešit sportovní ředitel Jan Nezmar. Zobrazit více

Radova premiéra

18/03 10:23 | Trenér Petr Rada byl po prvním zápase na lavičce Sparty rád, že fotbalovou ligu teď čeká čtrnáctidenní reprezentační přestávka. Letenský celek tak podle něj dostane šanci doléčit zraněné hráče, kteří mu chybějí především v útoku. Zobrazit více

Statistický výběr
    Věděli jste, že?

nejvíc vlastních gólů v jedné sezoně si dal českobudějovický Jan Riegel, který v ročníku 2008/2009 překonal svého gólmana hned třikrát?